Elveda İstanbul :(

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
istanbula memlektten göç ettiğimizde 2 yaşımdaydım şimdi ise 25 yaşındayım yani 23 yıldır istanbulda yaşıyorum ailecek bir karar alındı büyük ablam hakime olduğu için uzun uğraşlar sonucu memletimize tayinini istedik ve kabul olmuş ailecek 23 yıl yaşadığım alıştığım şehir olan istabula veda vakti geldi bu gidişin bir daha dönüşü olmayacak içimde bir burukluk var en çok boğaz köprüsünü denizini özlüycem (kayseride deniz yok maalesef) evde kolileme işlemleri başlamadan inanmam demiştim gideceğimize kolileme işlemleri başladı eşyalar için araç tutuldu inanmak istemedim gideceğimize taaki kolileleme işlemleri başlayana kadar elveda istanbul seni çok özlüycem :(

[video=youtube;6DHvO84apHQ]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6DHvO84apHQ[/video]

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Hayırlısı olsun. Daha rahat bir yaşamın olur umarım. :)

Konu başlığıyla uyumlu bir şarkı.

[video=youtube;0r3LugcEBpg]http://www.youtube.com/watch?v=0r3LugcEBpg[/video]

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hayırlısı olsun. Daha rahat bir yaşamın olur umarım. :)

Konu başlığıyla uyumlu bir şarkı.

[video=youtube;0r3LugcEBpg]http://www.youtube.com/watch?v=0r3LugcEBpg[/video]

mfhtg.jpg

inşallah hocam teşekkürler hayırlısı diyelim ne kadar yaşanmaz bir şehir haline gelsede istanbul yinede güzel şehirdi

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
belki bir gün geri dönersin sıkma canını istanbul kaçmıyo :)

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Allahın izniyle gitde bakalım bi ordan foruma bi yazda bakarsın buralara işin düşer bellimi olur kayserili adamsın ticareti burda yaparsın :)

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Arkadaş, sevgili olayları olmasa, şehir denen şey taş topraktan denizden ibaret bence ya. :)
Aynı durumda olsam, şehir için değil de arkadaşlarımdan ayrılacağım için üzülürdüm.

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Gene gelirsin Kayseri'de kötü yer değil ki :)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Bir hafta kaldım İstanbul'da. Orada yaşanmaz hocam.

Bir yere gideceğim, günümün yarısı yolda geçiyor. Allah İstanbul'da yaşayanlara sabır versin. Kayseri'ye gitmene sevinmelisin bence.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
istanbulun bir artısı yok çarpık kentleşme hakkarideki bir köy bile daha düzenlidir :) dapdar sokaklar kafamızı zor sokuyoruz yani parası olana ıstanbul ;) 1 haftada 1000tl harcadım hayatımda o kadar para harcadıgımı bılmıyorum :D

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende bu gidişle elveda diyicem sanırım sevgilimden ayrılmak üzere gibi birşeyiz olmaz inşallahta yol oraya doğru gidiyor gibi ben bursadayım istanbula sadece onu görmeye 17kez gittim 3yıl oldu tabi ilişkimiz :) elveda istanbul diyecez sanırım bu gidişle hacı bizde...

yaşanmaz ama o şehirde çok aşırı insan var yanlız kalamıyosun :D