Elvedâ Demonoid!

Bittorrent paylaşım sistemi konusunda en itibarlı(!) sitelerden olan Demonoi, hukukî baskı sonucunda kapılarını kapattı. Sunucuları barındıran firma tehdit edildi.

Kanada'nın plakçılar birliği Demonoid'in sunucusunu barındıran şirketi yasal adımlar atmakla tehdit ederek sunucunun kapatılmasını ve içeriğin dağıtımının durmasını istedi. Tabii dava açılmasıyla tehdit edilen firma da eli mahkum şekilde sunucuların fişini çekmek zorunda kaldı. Gerçi Demonoid.com adresine gittiğinizde kısa bir yazı karşılıyor. Bu yazıda bu durum kısaca özetleniyor. Öyle ki, yazıda HTML etiketleri bile kısıtlı kulanılmış.

SDN - http://shiftdelete.net

m1903

Profesör
yapmayın ya :S Adam akıllı torrent sitesi bir demonoid'i biliyordum artık oda yok :( :( %( %( %( %( Ben nerden heroes indircem şimdi %(

lucifer

Profesör
Bu arada bu konunun aynısını açmıştım benim konumu kilitlerseniz daha iyi olur herhalde ;)

Yetkililerin dikkatine
B)

Kalabilir. Burası özel alan. ;) Buranın amacı tamamen anasayfadaki konular için kaynak/tartışma ortamı barındırması.

Güzel günler dilerim,

lucifer

Profesör
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Kalabilir. Burası özel alan. ;) Buranın amacı tamamen anasayfadaki konular için kaynak/tartışma ortamı barındırması.

Güzel günler dilerim,

Oldu o zaman

Yazık oldu demonoid e :^)

such

Asistan
Anasayfada foruma verilen link'te yanlışlık var Bir slash eksik :)

Demonoid gider demoyesid gelir bilmem anlatabildimmi yani giden gider kalan sağlar bizimdir :p

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
yazık oldu diyorum.. yanlız demonoid giderse başkası gelir bu iş böyle devam eder arkadaşlar

tuskilidi

Profesör
Tüh ya demonoid ile tanışmadan kapandı. Bir aya yakındır davetiye bekliyordum ama kısmet değilmiş demekki tanışıp indirmek.

tertunc

Dekan
Onursal Üye
The CRIA threatened the company renting the servers to us, and because of this it is not possible to keep the site online. Sorry for the inconvenience and thanks for your understanding.

regedit

Profesör
ağlamak istiyorum 4.5gb lık dosyanın son 200mb ında yapılır mı bu %( >X<

tuskilidi dedi ki:
Tüh ya demonoid ile tanışmadan kapandı. Bir aya yakındır davetiye bekliyordum ama kısmet değilmiş demekki tanışıp indirmek.
sürekli upload yapıyordum çok az kalmıştı davetiye göndermeme, aklımda ilk sen vardın :(

m1903

Profesör
Talha Ertunç dedi ki:
The CRIA threatened the company renting the servers to us, and because of this it is not possible to keep the site online. Sorry for the inconvenience and thanks for your understanding.
yahu sen ne kadar zeki insansındır anlamadım gitti.O kadarını siteye girince bizde görüyoruz.Biraz kafayı çalıştırıp tercüme etseydin bari İngilizce bilmeyenler için.

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
m1903 dedi ki:
Talha Ertunç dedi ki:
yahu sen ne kadar zeki insansındır anlamadım gitti.O kadarını siteye girince bizde görüyoruz.Biraz kafayı çalıştırıp tercüme etseydin bari İngilizce bilmeyenler için.
kendini ispatlama çabası içinde illa yorum yazacak yazmayınca da böyle şeyler yapıyor
evet ve +1ci |)

lucifer

Profesör
Jojoba dedi ki:
m1903 dedi ki:
Talha Ertunç dedi ki:
kendini ispatlama çabası içinde illa yorum yazacak yazmayınca da böyle şeyler yapıyor
evet ve +1ci |)

Tam anlamadım ama crıa tarafından tehdit edilmiş ve anlayışımıza teşekkür etmiş :] Herhalde :D