Elvada iPhone Merhaba Xiaomi

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Biliyorsunuz ki ben 5 yıllık bir İPhone 5s kullanıcısıyım ve son 2 aydır Mİ9T ile kafayı bozmuştum ve sizde benim Mİ9T almamı bekliyordunuz nihayet 5s'ten kurtuldum ve bugün AnkaMall'deki Mİ Store'dan Mİ9T 128 GB Mavi modelini aldım
Alırım bir hayırlı olsun :cool:
@Ahmet Emre Toraman
@TheTruthHurts
@Görkem Say
@Leand
@AlteredTech
@Cvnmrt
@astegon foruma baklava sözün vardı hatırlatırım
1575131053523.png

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,128
Hayırlı olsun :) Bizim kulübe beklerim artık.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Son düzenleme:

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,527
Hayırlı uğurlu olsun

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hayırlı uğurlu olsun
Çok teşekkür ederim ama bir şeyi merak ediyorum ben açıklamamda sansür koymuştum açıklamam neden değişti ki bir de konu başlığı olarak yaratıcı bir başlık olsun istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayirli olsun benden hizlisin :)
Teşekkür ederim hocam ama gerçekten ihtiyacım vardı
Estagfurullah :)

Yazan Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Telefonun kutusunu açarken o anki heyecanı tarif edemem. :)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Telefonun kutusunu açarken o anki heyecanı tarif edemem. :)
Teşekkür ederim hocam daha iyisi sizin olsun telefonu aldıktan sonra silikon kılıf ile kırılmaz ekran da aldık artık bu bebeği bir test sürüşüne çıkarmanın zamanı geldi
Kutuyu daha açamadım çünkü eve şimdi girdim :)

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,527
Çok teşekkür ederim ama bir şeyi merak ediyorum ben açıklamamda sansür koymuştum açıklamam neden değişti ki bir de konu başlığı olarak yaratıcı bir başlık olsun istedim

Teşekkür ederim hocam ama gerçekten ihtiyacım vardı
Estagfurullah :)
İşte kurallar gereği konu başlığı tamamen büyük olmamalı ve anlamlı olmalı. Ayrıca sansürlü dahi olsa küfür, hakaret, argo kelimeleri yasak ?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İşte kurallar gereği konu başlığı tamamen büyük olmamalı ve anlamlı olmalı. Ayrıca sansürlü dahi olsa küfür, hakaret, argo kelimeleri yasak ?
Konu başlığını yazarken Caps Lock açık kalmış
forumda küfür yasak biliyorum zaten o yüzden sansür koymuştum neyse önemli değil siz düzeltmişsiniz zaten benim düzeltmeme gerek kalmadı

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,527
Bu ufak bir uyarı sadece 1 ay sonra da uyarı geçerliliğini kaybedecek.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
hayırlı olsun bende bugün rn8pro aldım sonunda ikimizde muradımıza erdik

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
hayırlı olsun bende bugün rn8pro aldım sonunda ikimizde muradımıza erdik
İkimiz için de hayırlı uğurlu olsun umarım MediaTek uzun kullanımda seni üzmez ben işlemciden dolayı RN8 Pro'ya yanaşamadım bir de tam ekran deneyimi istediğim için Mİ9T aldım gerçi damla çentik de çok severim ancak tam ekran deneyimi ayrı bir güzel oluyor

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
İkimiz için de hayırlı uğurlu olsun umarım MediaTek uzun kullanımda seni üzmez ben işlemciden dolayı RN8 Pro'ya yanaşamadım bir de tam ekran deneyimi istediğim için Mİ9T aldım
orda çalışan abide aynı teli kullanıyordu bir sorun çıkartmaz dedi inşallah çıkarmaz 1 2 hafta sonra tüm deneyimlerimi yazıcam

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
orda çalışan abide aynı teli kullanıyordu bir sorun çıkartmaz dedi inşallah çıkarmaz 1 2 hafta sonra tüm deneyimlerimi yazıcam
64 gb mavi kalmadı bende 128'lik aldım en azından istediğim rengi aldım gerçi siyahı da güzeldi de mavisi benim daha çok ilgimi çekti

Ahmet Emre Toraman

Profesör
Reaksiyon puanı
391
Hocam şükür kavuşturana :). Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın. Aramıza hoşgeldiniz :)

The Cyclist

Dekan
Reaksiyon puanı
6,906
Biliyorsunuz ki ben 5 yıllık bir İPhone 5s kullanıcısıyım ve son 2 aydır Mİ9T ile kafayı bozmuştum ve sizde benim Mİ9T almamı bekliyordunuz nihayet 5s'ten kurtuldum ve bugün AnkaMall'deki Mİ Store'dan Mİ9T 128 GB Mavi modelini aldım
Alırım bir hayırlı olsun :cool:
@Ahmet Emre Toraman
@TheTruthHurts
@Görkem Say
@Leand
@AlteredTech
@Cvnmrt
@astegon foruma baklava sözün vardı hatırlatırım
Ekli dosyayı görüntüle 82475

Hayırlı olsun, umarım uzun süredir takip ettiğiniz ve beklediğiniz Mi 9T'den memnun kalırsınız:)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hayırlı olsun ilk aldığındaki heyecanı görebiliyorum üzerinde şimdiden :D
Bu arkadaş şimdi yarım saat offline telefonu kurcalayacak :p
kurulum bitti şimdi rehberi aktarmaya çalışıyorum

Hayırlı olsun, umarım uzun süredir takip ettiğiniz ve beklediğiniz Mi 9T'den memnun kalırsınız:)
Teşekkür ederim hocam fazlası ile memnun kalacağımı düşünüyorum doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum

Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
İlk haftanı çok merakla bekliyorum, sövüp sayacaksın hatta ortada tuş arayacaksın, refleks ile alt menüyü açmaya çalışacaksın ama o bir hafta adaptasyon sürecinden sonra her gün iyi karar vermişim diye sevineceksin
4 sene boyunca telefon değiştirmeyecem
2,5 sene sonra oyunlardan soğuyacaksın (düşük ayarlarla oynayacaksın, malum Android tarafı donanım olarak IOS'tan daha hızlı gelişiyor ve bu sefer aldığın cihaz orta-üst bir cihaz)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İlk haftanı çok merakla bekliyorum, sövüp sayacaksın hatta ortada tuş arayacaksın, refleks ile alt menüyü açmaya çalışacaksın ama o bir hafta adaptasyon sürecinden sonra her gün iyi karar vermişim diye sevineceksin

2,5 sene sonra oyunlardan soğuyacaksın (düşük ayarlarla oynayacaksın, malum Android tarafı donanım olarak IOS'tan daha hızlı gelişiyor ve bu sefer aldığın cihaz orta-üst bir cihaz)
Ben telefonda oyun oynayan biri değilim Call of Duty'i sırf test etmek için indirdim

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Bi sorun olacagini sanmiyorum birsuru insan kullandi simdiyr kadar kotu bisey duymadim hayirli olsun gonul rahatligiyla kullan