Elktrikli bisiklete geçmelimiyim

Bu konuyu okuyanlar

lgsyegirecek60

Doçent
Reaksiyon puanı
235
Öncelikle amacımı ve bütcemi tanıtayım.
12yaşımdayım.yani kilo u tahmin ediyorsunuxdur benden 2tane bindirsenix 1adam anca ederim. Eczanede çıraklık yapıyorum. Haftalık 150+bahşişim var. Elektrikli bisiklet almak istiyorum. Ben kullanıcam elektrikliyi belki bazen babama verebilirim (a.p.t. görevlisi) servise gitsin diye.babam zayıf bi adamdır (60kg) fakat bazen su falan taşırsa 80olabilir. Bazen arkadaşlarımla beraber binebilirim. Bütçem şuamda yok fakat yaz tatilinde doğum günüme doğru almayı düşünüyorum benim vereceğom para ort. 3000

1-ben bunun dengesini sağlayabilirmiyim veya trafikte yolun ortasında tin tin kalır mıyım? (genellikle mahalle aralarında sürücem ama ara sırs minibüs yoluna veya bağdat caddesinde sürebilirim arkadaki arabanın bana sövmemesi lazım yolda dengeyi sağlayanilirmiyim. daha önceden 45vurmuşluğum var ayrıca tek elle veya telefonla oynsrken rahatça sürebiliyorum mahalle arasında. ayrıca böyle tek elle çukura girimce fln düşermiyim?)

2-polisler görürse bişey dermi? (gittiği taktirde 50civarï vurabilirim)

3-bunun giderleri nekadardır (aküsü fln varmış ben çabuk bitirebilirim bisikletle bir gümde 15km yapmışlığïm var bumda kendim çevirmeyince daha çok gidero! günde 20km olabilir. ayrıca lastik yakïlırsa bunun lastiği nekadardïr)

4-bu lastik yakarmı? (açıklamaya gerek yok gayet basit)

5-bunda yarım gaz varmï (yani gidonu istediğim kadar çevir aynımï gidiyoe yoksa motor gibi çevirmenw göremi)

6-sizce alalmalımıyım? (mantıklımı?)

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Porsche E-Bike diye bir elektirikli bisiklet tanıttı onun piyasaya sürülmesini bekleyin

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Yaz tatiline kadar ne olacağı belli değil fiyatlar değişebilir haziranda görüşmek üzere
yeni konu açmayın bunu hortlatın raporlarım!

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
ben 50 ile normal bisiklette gidiyorum. kimse bişey demez. Bnece normal bisiklet al

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,061
Bence gerek yok. Güzel bir hibrit bisiklet alırsın kafan rahat olur.

Ayrıca E-bike'ın 3000 TL bütçeye önerilmesini de beğendim.