Elektronik sigara tavsiyesi :)

Bu konuyu okuyanlar

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Konuyu tam olarak açmam gereken bir forum yoktu,buraya açtım. Sigarayı bırakalı 24 saati geçti içim içime sığmıyor bir tuhafım 12 yıldır içiyordum defalarca bırakma girişiminde bulundum ama sigara hep beni kandırmayı başardı arkadaşlar dünya üzerindeki en büyük müptezellik sigara,adamlar eroini bırakıyor ama sigara bırakamıyor inşallah ağzıma sürmeyecem artık ben elektronik sigara arıyorum stres atmak için sinirliyken felan 1 duman alsam beni kesse varmı böyle bir makine önerilere açığım.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Kendini kandırma yöntemidir elektronik sigara.
En sonda zaten tüttürüyorsun gerçek sigaradan

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Size bir tavsiyem olacak. Genelde sigarayı bırakanlar ceplerine kuruyemiş koyar. Siz de bir kuruyemişçiden ufak paketlerde karışık çerez alın. Atın her sabah cebe bir poşet. Ağzınız boş kaldıkça yiyin.

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Hocam yasak mıdır bilmem de herkes bir şekilde ulaşıyor bu aletlere,kendini kandırma diyebiliriz de ben kandırmıyorum sürekli kullanabileceğim bir ürün arıyorum,gerçek sigaraya bulaşmamak için değil yani sadece başka bir uğraş olması için.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
onunda kanserojen olduğu tespit edilmiş birde tanımlanamayan hastalık nedeni 300 kişi az ya fazlası ölmüş corono ile kaynadı içmemen daha mantıklı corono ya zayıf duruma düşürüyor.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Evet sigara ve elektronik sigara, soluk borusundaki küçük tüycükleri etkisiz hale getirdiği için virüs direkt akciğere ulaşabiliyor.

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
İllahaki vardır doğrudur,bir o kadar da farkında olmadığımız etkisi vardır bence,o değil de yokmu vape felan kullanan ya aldımmı pişman olmak istemiyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
çok sayıda patlayan e-sigara var bazılarında kullanıcı öldü...

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
onlar eskiden di patlayanlar genelde çin malı dandik bataryalar da oluyor,ya geçen sene daha yanımda bir arkadaş içiyordu kalem kadar ince bir sigara kadar boyutu vardır tek nefes aldım öksürttü nargile kadar dumanı var,tiryakisini keser kesinlikle tatmin ediciydi,kaliteli ürünler var da bizim haberimiz yok.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Konuyu tam olarak açmam gereken bir forum yoktu,buraya açtım. Sigarayı bırakalı 24 saati geçti içim içime sığmıyor bir tuhafım 12 yıldır içiyordum defalarca bırakma girişiminde bulundum ama sigara hep beni kandırmayı başardı arkadaşlar dünya üzerindeki en büyük müptezellik sigara,adamlar eroini bırakıyor ama sigara bırakamıyor inşallah ağzıma sürmeyecem artık ben elektronik sigara arıyorum stres atmak için sinirliyken felan 1 duman alsam beni kesse varmı böyle bir makine önerilere açığım.
Hocam sigarayı bırakmıyorsunuz ki.Ağızınızda yine Sigara lafı.Sigara bırakma hapları vs. hep yalan dolan.Elektronik "Sigara", "Sigara" Bırakma Hapı.... Aklınızdan önce bir çıkarın sigarayı ;)