Haber "Elden Ring Gamepass'e gelebilir" iddiası!

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,659
xbox-elden-ring-1-oyundijital-1024x576.jpg

Microsoft’un oyunculara sunmuş olduğu Xbox Game Pass hizmeti, özellikle ülkemiz için uygun fiyata 100’den fazla oyunu oynayabildiğimiz tek servis. Aylık yalnızca 80,00 TL ödeyerek birçok oyuna erişim sağlayabiliyorsunuz. 130,00 TL’ye de Ultimate sürümünü alarak 50’den fazla ek içerikten ve oyundan da faydalanabiliyorsunuz.

Microsoft’ta Xbox Oyun Üreticisi Deneyimi ve Ekosisteminden Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Sarah Bond tarafından atılan bir tweet, oyun dünyasında büyük ses getirdi.

Bond’un paylaşımına göre Elden Ring, Xbox Game Pass’e yakında gelebilir
Microsoft Başkan Yardımcısı olan Bond Sarah, Twitter’dan paylaştığı gönderide yaşlı bir adam ile yüzük, onun da yanına Xbox hashtag‘ı ekledi. Sarah, bu paylaşımdan kısa süre sonra da sürprizi bozup emojilerinin anlamının Elden Ring olduğunu belirten bir görsel paylaştı.

Bu paylaşımdan sonra çoğu oyuncunun kafasında, “Elden Ring’in Xbox Game Pass’e mi geliyor?” gibi soru işaretleri oluşturdu. Bazı oyuncular ise “Xbox, FromSoftware’i mi alacak yoksa?” diye birçok komplo teorileri üretmeye başladılar ancak şu anda böyle bir sızıntı mevcut değil.

Elden Ring‘in Xbox Game Pass‘e gelip gelemeyeceği konusunda şu anda resmi bir açıklama yapılmadı. Sarah’ın gönderisi dışında herhangi bir bilgi de bulunmuyor ancak Xbox Game Pass’e Elden Ring gelirse FromSoftware, ilk kez bir abonelik hizmetine oyununu getirmiş olacak. Bu, Dark Souls gibi diğer FromSoftware oyunlarını yakında Xbox Game Pass’te görebileceğimiz anlamına da geliyor olabilir.

Steam’de en olumlu yorum alan oyunlardan Elden Ring, şu anda 20 milyondan fazla kopya satmayı ve 2022 yılının en iyi oyunu seçilmeyi başardı.

Oyun Dijital

Böyle bir durumda ağlarım. :D

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,659
Ben oyunu yakın zamanda aldım ve şuan 32 saatim var, eğer Gamepass'e gelirse benim açımdan kötü olur. Her neyse iyi tarafından bakalım, en azından bu şaheseri daha fazla kişi deneyimlemiş olur. Oyun gerçekten şaheser.