Ekşi Sözlük Kısa Filmi

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
[video=youtube;yaAVa1RKStA]http://www.youtube.com/watch?v=yaAVa1RKStA[/video]

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
blogspot'un kapatılmasından dolayı hükümeti sorumlu tutan herhangi birini dikkate değer bulmuyorum

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
:crying:

bi süre dokunmayın bana lütfen
film çok güzel

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Süperdi.Harbi harbi çookk güzeldi.Ne tesadüftür ki bende dün şöyle birşey yazmıştım;

Sen gördüklerini anlatabilen birisi iken; onlar hissettiklerini anlatmak zorundalar.
Her zaman bir tahmine göre iş yapıyorlar, çünkü somut bir delilleri olmadı ve olamayacakta.
Ama, onlar bile bu durumda şükredebilirken; sen nasıl hala isyanlardasın?
Her şeyin en güzeli sende, ne bir kolun eksik, ne bir bacağın, ne de bir duyun.
Sen bu halde bile şükredemiyosun.

Onların senden eksik yanı var gibi görünürken, asıl senin onlardan eskiğin var.
Onlar, insan olmanın güzelliğini o halde bile bilirken, sen bu halinle bilmiyorsun.
Sen, güzelliğini anladığın zaman kazanan olacaksın.
Sen, güzel gittiğini sanarken, o engelli senden daha iyi olacaktır.
Sen bir hiçken, o bir şükreden ve benden de kötüsü var diyebilendir.
Sen, gör şu güzellikleri ve dön özüne.

nA!

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
güzel olmuş ellerine sağlık umarım engeller kalkar...

yer__6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
blogspot'un kapatılmasından dolayı hükümeti sorumlu tutan herhangi birini dikkate değer bulmuyorum

Acaba kimi sorumlu tutuyosun diycem ama muhakkaki onada sacma sapan bi cvp ın vardır. Yargi kararıyla kapandı demi ne alakası var hükümetle
zaten yargı da hükümetin çıkardıgı yasalara göre karar vermiyo ne alakası var hükümetle.
Kesin badem bıyıklısındır :D

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Film güzel olmuş , böyle şeyler yapıldığını görmek hoş gerçekten ama ben sadece sanat olarak bakıyorum olaya.
Siyasi kısmı hakkında konuşmak sadece ceza yedirir bana , ondan dolayı gerek yok..

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
ya arkadaş hırsızın hiç mi suçu yok be :mrgreen: Hep yasaklayanlar suçlu demi ?

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Acaba kimi sorumlu tutuyosun diycem ama muhakkaki onada sacma sapan bi cvp ın vardır. Yargi kararıyla kapandı demi ne alakası var hükümetle
zaten yargı da hükümetin çıkardıgı yasalara göre karar vermiyo ne alakası var hükümetle.
Kesin badem bıyıklısındır :D

Yine bu konu döndü dolaştı önümüze geldi ve tartışmaya başladık. Kardeşim yargı diyosun ama yargıya da saygı duymuyorsun. Ayrıca insanları dış görünüşüyle yargılamak da bu son yılların modası oldu. Neden insanlar sanal alemde özgürlük isterken gerçek hayatta insanların dış görünüşüne takılıp örneğin badem bıyıklı deyip sansür uyguluyorlar. Evet burada sorarsan bu kesinlik senin ÖNyargın!

yer__6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yine bu konu döndü dolaştı önümüze geldi ve tartışmaya başladık. Kardeşim yargı diyosun ama yargıya da saygı duymuyorsun. Ayrıca insanları dış görünüşüyle yargılamak da bu son yılların modası oldu. Neden insanlar sanal alemde özgürlük isterken gerçek hayatta insanların dış görünüşüne takılıp örneğin badem bıyıklı deyip sansür uyguluyorlar. Evet burada sorarsan bu kesinlik senin ÖNyargın!

Ben yargıya saygı duymadıgımı sölemedim yargının işi tabiki yasaları uygulamak benim dediğim yasaları kimlerin çıkardığı nie anlamıyosunuz ki veya anlamakmı istemiyosunuz. Badem bıyıkla dalga gectiğim yok sadece savunduğu görüşün simgesi olarak gördüğümden söyledim çocukmusunuz yaşınız kaç bilmiyorum ama her söylediğim sözün ardından bu kadar açıklama yapmam anlamanız gerekirdi ama herkez işine geldiği gibi anlıyo tabi ki. Ön yargılı felan olduğum yok asıl ön yargı lı olan sizlersiniz engellilerle ilgili bi video da bile ilk yorumu siyasetle başlatan sizsiniz tabi savunduğunuz kişilerinde adı geciyo belki ondan canınız yanmıştır (bkz:Recep Akdağ).

surmelim37

Profesör
Reaksiyon puanı
7
1 hafta kadar önce Facebook'ta izlemiştim gerçekten çok güzel yapmışlar tebrikler Ekşi Sözlük.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
tartışmayalım arkadaşlar. filmin güzelliğini tartışalım sadece.

Nuri video yu izleyince dedim bunu nuri sever açayım konuyu :tt2: :)

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Çok teşekkürler.Ben böyle şeylere çok önem veririm.Kesinlikle açmalısın böyle konular.Bir kere durdurmada süreye bile bakmadan izledim.

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
yarısında kapattım izlemedim, kendini beğenmişlerin mekanı ekşi sözlük.

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ben yargıya saygı duymadıgımı sölemedim yargının işi tabiki yasaları uygulamak benim dediğim yasaları kimlerin çıkardığı nie anlamıyosunuz ki veya anlamakmı istemiyosunuz. Badem bıyıkla dalga gectiğim yok sadece savunduğu görüşün simgesi olarak gördüğümden söyledim çocukmusunuz yaşınız kaç bilmiyorum ama her söylediğim sözün ardından bu kadar açıklama yapmam anlamanız gerekirdi ama herkez işine geldiği gibi anlıyo tabi ki. Ön yargılı felan olduğum yok asıl ön yargı lı olan sizlersiniz engellilerle ilgili bi video da bile ilk yorumu siyasetle başlatan sizsiniz tabi savunduğunuz kişilerinde adı geciyo belki ondan canınız yanmıştır (bkz:Recep Akdağ).

Her firsatta siyaseti getiriyorsunuz demissin ama kendinde buldugun ilk firsatta siyaset yapmaktan kacinmamisssin. demekki sende 4 gozle bekliyormussun birisi siyaset yapsa da dalsam diye :clap:

Kanunlari bu hukumet mi yazdi ? kanunlar bilmem kac sene oncesinin kanunlari okuyunca biz bile anlamiyoruz. insallah yakinda degisir ve degisirken ayni zamanda engelli kardeslerimizin hayrina - faydasina degisir.

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ekşi sözlük yapmıştır birşeyde kapatılmıştır.
Yani isteyen istedigi siteyi kapatamaz.
Hakvar hukukvar. mehkemeye verir cezayı kaldırır dimi?
Suçluya bile sormuşlar suçlumusun degilmisin Suçsuzum demiş
Galyana getirip böyle abartmaya hiç gerekyok kendisine çekidüzen versin kaldırsın cezayı.
böyle yapmaklan akıntıya karsı kürek çeker ancaaa

useryok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla ne yalan söyleyim izlerken bacaklarım karıncalandı. Hatta bu nasıl bir tesadüftür ki, bu sabah işe gelirken birden aklıma "bacakları tutmayan" engelliler aklıma geldi. Yani bizim yapmak için plan yapmadığımız, düşünmediğimiz yürümek fiili engelli insanlar için bir hayal, bir keşke...