Ekrem İmamoğlu-Binali Yıldırım Açık Oturumunun Moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya Üstlenecek

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Ak Parti'li Mahir Ünal ve CHP'li Engin Altay, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi öncesinde Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım arasında yapılması planlanan ortak yayınla ilgili açıklama yaptı. İki tarafın da imzaladığı protokole göre; tarihi yayın 16 Haziran Pazar günü saat 21:00'da Lütfü Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılacak. Programın moderatörlüğünü ise gazeteci İsmail Küçükkaya yapacak.

Tarihi yayına ilişkin taraflardan ilk açıklama Ekrem İmamoğlu’ndan geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan ve rakibi Binali Yıldırım’ı etiketleyen İmamoğlu “16 Haziran Pazar günü saat 21.00'de İsmail Küçükkaya moderatörlüğünde sizinle İstanbul'u tüm yönleriyle konuşmaktan büyük keyif alacağım. Başarılar dilerim ” dedi.
72742

72743

Açıklamada ilk sözü Ak Parti Sözcüsü Mahir Ünal aldı. Ünal; “16 Haziran Pazar günü saat 21:00’de ortak yayında bir araya geleceklerdir. Moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya gerçekleştirecektir” dedi.

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ise “Yayın Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirecek. Teknik ekibi ise Ak Parti ve CHP ortaklaşa koordine edecektir” diye konuştu. Ak Parti Sözcüsü Ünal, moderatör olarak İsmail Küçükkaya’nın seçilmesine ilişkin “Sayın Engin Altay sayın Ekrem İmamoğlu ile ben de sayın Yıldırım ile gerekli diplomasiyi sürdürdük ve ortak imza altına aldık” dedi.
72744

Kaynak: SÖZCÜ

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Haber buu :D

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Sıkıntı çıkarmayın, şimdilik kalsın. Konu tamamen siyasete gidip kalp kıranlar olursa konu tedavülden kalkar. :)

Reaksiyon puanı
5,171

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Konuyu açtığınız zaman tam olarak konu net değildi, şimdi taraflar arasında protokol imzalandı ve netleştirildi. Dediğim gibi konu zaten uzarsa ve siyasete kayarsa kaldırılacak. Bilginize.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
İmamoğlu için iyi olacağını düşünüyorum medyada rakibi kadar yer bulamadığından malum kesime kendini daha iyi ifade etme fırsatı bence.

Reaksiyon puanı
5,171
Yandınız siz o zaman sdn forum... Bi ara çalıntı içeriğe kafayı takmıştım şimdide buna takacağım.

Akşam başlıyorum. İlk olarak geçen aylarda sdn tarafından paylaşılan resimdeki p30 pro mu konusunu raporlamakla başlayacağım.

Eğer geri dönüt alamazsam altına burdaki konuşmanin aynılarını yazacağim.

Tamam kabul ediyorum kaynak saçma bir kaynak gerçeklikten uzak bir kaynak ancak sdn ne zamandan beri haberlerin gerçeklik payına bakıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar