Ekranın gelmemesi.

Bu konuyu okuyanlar

Devour

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hd 6870 ekran kartı, fx6100 işlemcili, m5a97 anakartlı 3 senedir kullandıgım bilgisayarımda ağır bir oyun oynarken ekran kaymaları yaşadım. Görüntü pixelleşti siyahlaştı ve artık açmaya çalıştıgımda sadece bios öncesi ekran düzgün bir şekilde geliyor ve f1 e basıp biosa girdiğimde ekran tamamen pixel bir halde oluyor.
Sorun sizce nerde donanımsalsa hangi parçada.

http://i.hizliresim.com/y48Nd7.jpg

Tekrar belirtmek istiyorum bu resimdeki görüntüden önce ilk gözüken ekran normalce görünüyor f1e basıp biosa girdiğimde ekran bu hali alıyor.

Son düzenleme:

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Harici ekran kartını çıkartıp denedinizmi ?

Devour

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dahili olmadıgından çıkarmamın bi anlamı kalmıyor.

Devour

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer dahiliden görüntü alırsam sorun neyde olabilir.Çünkü burda pc'den anlayan pek insan yok hepsi bozup yolluyor.

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
Eğer dahiliden görüntü alırsam sorun neyde olabilir.Çünkü burda pc'den anlayan pek insan yok hepsi bozup yolluyor.
Dahiliden görüntü alırsanız harici ekran kartinizdadir sorun test etmek gerekiyor

hanhan99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran kartının dışında ramde de sorun olabilir benzer bir şeyi geçen yıl yaşamıştım ramlerden birini çıkardım diğeriyle bilgisayar açıldı

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
ekran kartının dışında ramde de sorun olabilir benzer bir şeyi geçen yıl yaşamıştım ramlerden birini çıkardım diğeriyle bilgisayar açıldı
Bütün parçaları sırayla test etmek gerekli ancak ram kaynaklı sorunlarda çoğunlukla ekran ya hiç gelmez yada mavi ekran hatası verir

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Ekran Kartında Kaynaklanıyorsa Fırınlama Yöntemi Yapman Lazım Video Atıyorum
Ama Bu Yöntem Fazla Tavsiye Edilmiyor Geçici Olarak En Kısa Sürede Değişmesi Gerekiyor

Devour

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımlarınız için teşekkürler. Her yöntemi denedim düzelmiyor. Malum siz de burda iken 600 tl 'ye nasıl bi ekran kartı önerirsiniz. Zotac 950 AMP edition' un donanım özellikleri çok iyi görünüyor..