Ekranı video olarak kaydetme

Bu konuyu okuyanlar

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
PrintScreenleri hepimiz biliriz çok yardım eder bize yada şanlı vistamın özelliği Snipping Tool yani Ekran Alıntısı Aracı da isteklerimizi az da olsa cevaplayabilmiştir. Ama neden Windows'ta Ekrandakileri vidyo olarak kaydetmemiz için bi özellik yok??

Böyle bişey için birçok program denedim ama nafile hepsi ya trial versiyon çıkıyo ya da özellik kısıtlamalı, birisinde vidyo kaydederken ses keydetmiyor, ötekisinde ise fps(mi denir acaba?) si düşük kalitesiz kaydediyor yani.. evet işte bu yüzden kapınıza düştüm. :helpsmilie:gerekiyor burada.

Siz bana öyle bir program önerin ki hem kaliteli kaydetsin ekranımı hemde sesler çok güzel çıksın ve de en önemlisi beleş(friver) olsun?!:mrgreen:

teşekkürler..

maske500

Doçent
Reaksiyon puanı
0
valla öyle bi program var gene süre kısıtlamalı.acilse indir kur buluncaya kadar.camtasia recorder diye bi program.yanlız tek sıkıntı mikrofon olması lazım onu da kaydederken konuşmaman lazım yoksa senin sesini de çekiyo.kayıt bittikten sonra formatını değiştirme seçeneği var onu mutlaka yap yoksa hiçbir yerde izleyemezsin.senin istediğin şekilde bulursan bana da haber ver. :)

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
free screen capturer var işine yararsa pek kaliteli değil ama yinede dene bak forumdada verilmişti yanlış hatırlamıyosam

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
şey acele değil de yani her zaman gerekebilir bişey bu program camtasiayı eskiden bi arkadaşım sölemişti onda da yüklüydü güzel bişiyidi o hatırlattıın için saol

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
evet böyle bir elzem konu galiba verilmişitir ama ben bulamadım ??:s

Ashampoo Magical Snap 2.31 20mb
Fraps süre kısıtlamalı gerçeği 37 dolar 1mb
VidShot Capturer 1.0
beleş (ses yok) 1.2mb
.
.
.
.
.
.
liste uzayıp gidiyor ama allah rızası için çalışan şirket yok yanii:excl:

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0

memoli63

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hem beleş olsun hemide süper olsun nasıl olacak anlamadım...

Bagcivan

Doçent
Reaksiyon puanı
5
video olarak keydetmek için : Camstudio
Flash olarak kaydetmek için : İnstant Demo

Ben ikisinide kullanıyorum.

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
abi şaka mısın sen ya 2milyar mı verecem buna ben şimdi:surprised:

ortada bir şaka falan yok :) ayrıca bir insan teoriktede pratikte de şaka olamaz:happy:
Bu şaka durumlarında biz genellikle crack yada serial aramaya başlarız..Bu şekilde şaka durumu ortadan kalkar ve programı full şekilde kullanırız..

Farklı programlar istiyorsanız google da screen recoder diye aratırsanız yığınla program bulabilirsiniz. Sessiz şekilde ekranı kaydeen BSR adlı bir türkün yaptığı programı kullanabilirsiniz..