Ekranı Kırılan iPhone 6'ya Ne Oldu?

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Ekranı Kırılan iPhone 6'ya Ne Oldu?

Geçtiğimiz günlerde masadan düşürdüğümüz iPhone 6'nın ekranı kırılmıştı. Biz de ekranı kırılan bir iPhone 6'nın onarım ya da değişim sürecini sizlerle paylaşma kararı aldık.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Buradaki durum bana göre şudur;
Bu işlem gerekli yedek parçanın o an için tedarik problemi olmasından dolayıdır diye düşünüyorum, çünkü zaman zaman firmalar (çok yeni ürün veya çok eski ürünlerde) bu yola başvuruyor. Ama eğer bu Apple'in müşteri memnuniyeti standardı ise harika...

Eyupoqlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar;
Bende de iPhone 6 4.7 inç' lik modelin' den mevcut. Açıkcası geçen hafta ekranı kırılan telefonu görünce, ufakta olsa korku oldu. Fakat 279 TL gibi bir meblağ ile yeni telefon vermeleri gerçekten alışmadığımız bir hizmet.

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Apple'ın bu konuda üstüne yok.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
hakkı başgan, çaktırmadan çakmışsın bizim note4'e! :)
ama kabul edin, çekim kalitesi harika.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
İstanbul dışındakiler ne yapıyor?
Genpa 5S için sıvı teması var deyip 800 TL istiyor.

Rossen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayatımdan 7 dk çaldı hiçbişey anlamadım asıl konuya gelene kadar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ipohone 6 kullanıcısıyım defalarda düşürmeme ramen beton zemin olsun ekranı kırılmadı ama düşürmelerden dolayı olması donanımsal sorunlar yaşamaya başladım sadece wifi baglantısı kesiliyordu ama bide ön kameram yerınden kaymışdı ve cihazımı servise gönderdim konya yetkili servis cihazımı sıfır olarak degişdirdiler ve ikinci gelen cihazda sevinçim kursagımda kaldı cünkü kapalı kutu gelen cıhazda kasada darbeler vardı ve cihazı salladıgın zaman içinden dıkırdılar geliyordu tabi kullanamadan servise geri verdim telefonu ve tekrar degişim olacagını söylediler hayrılısı artık 3 çü cihaz nasıl gelecek :) saden ipohonede 5 cihaz sorunlu olup degişirse paramı geri iyade edeceklermiş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Apple Store akasyadan 2 defa randevu almama rağmen ve 2 defa gitmeme rağmen yaka paça dışarı atıldık İphone 6 camı kırıldı hiç bir çözüm sunmadılar ben iPhone nin bütün serilerini kullanan birisi olarak kesinlikle birdaha elime iPhone telefonu almayacağım tam bir rezalet yok sıfırıyla değişiyormuş tamamı palavra inanmayın tam 20 gündür Akasya gidip geliyoruz sallıyorlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekranı kırılan, yeni sayılabilecek i phone 5s cihazın ekranının yetkişi serviste değişemeyeceği applestorea elden götürmem gerektiği (istanbul dışındayım) ya da1050 tl karşılığında cihazın sıfırı ile değiştirilebileceğini bizzat apple destek hattından öğrendim. Bu durumda telefonu çöpe atmak en karlı seçenek oluyor. Bunun neresi müşteri memnuniyeti?