Ekrandan oluşan PC!

Peter

Dekan
Onursal Üye
Geçtiğimiz ay CES 2009'da gün yüzüne çıkan, MSI'ın ilk her şey dahil bilgisayarı NetOn AP1900 detaylı olarak tanıtıldı. Aşağıda resimleri görülen yeni sistem, ofis çalışanlarını, iş, dükkan ve eğitim bölümlerini hedef alıyor. 18.5-inç 1366 x 768 piksel LCD ekranı bulunan ürün, parlak siyah kasaya, 35mm inceliğe ve VESA duvar montaj seçeneğine sahip olarak geliyor.

Tam güç kapasitesinde çalışırken yalnızca 35W enerji harcayan AP1900, içeriğinde 1.6 GHz Atom N270 CPU, 1GB RAM, 160GB hard disk, dahili ekran kartı, Super Multi DVD sürücü, WiFi, Gigabit Ethernet, çift 3watt hoparlör, 1.3 mega piksel kamera ve 4-in-1 kart okuyucu barındırıyor. AP1900 ayrıca kutusundan klavye ve fare seti ile geliyor ve cihaz maksimum 26dBA gürültü çıkartıyor. NetOn AP1900'ın bu ayın sonundan itibaren satışa sunulması bekleniyor.Kaynak
Ya dğrusunu söylemek gerekirse bu adamlardan önce benim aklıma gelmişti bu :D
 

xismailaydin

Profesör
arkadaşlar çok yeni değil ki bu. sadece lcd olması yeni bence.

ben web tasarımını(html'yi) 2003 yılında 1998-2002 yılları arasında çıkan bilgisayar dergilerinden öğrenmiştim.
o yıllarda Acer'in bir masaüstü bilgisayarının reklamı da "İyiler her zaman beyaz giymez" sloganıyla boy boy sergileniyordu o dergilerde.
pc'nin kendisi ilk siyah bilgisayarlardan olup, kasası yoktu. Win98 ile gelen pc; 17" ekran ile bütünleşmiş bir şekilde satılıyordu.
Acer Aspire serisi masaüstü bilgisayardı ve gönlümde taht kurmuştu. ne günlerdi onlar bee :D

bunu görünce hiç şaşırmadım açıkçası. MSI'a da sorun kesin Acer'e telif hakkı ödemiştir :D
 

HypeRcoDe

Asistan
imac lerin crt monitörlerden olusan sürümü belki 8-10 yıldır var türkiyede lcd ye dönmeleri olmuş tek degisiklik imac de lcd yi yine cok daha önceden yapan ve dediginiz gibi malesef macosx den dolayi cok fazla tutunamayan modeller. ama öyle ki tasarim uzmanları için mac for ever...
 
Üst