Ekranda Yüz Kızartan Hakaret Yarışı

Bu konuyu okuyanlar

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
158748.jpg

Ekranda yüz kızartan hakaret yarışı

Haber Analiz tam anlamıyla bir meydan muhaberesine sahne oldu... Can Ataklı ile Ahmet Tezcan birbirine girdi!..

Habertürk ekranlarının yüksek tansiyonlu programı Haber Analiz tam anlamıyla bir meydan muharebesine sahne oldu. Vatan yazarı Can Ataklı ile Zaman yazarı Ahmet Tezcan'ın birbirine girdiği tartışmada eski defterler açıldı, masalara yumruklar vuruldu, hakaretler ve suçlamalar havada uçuştu.

Tezcan ve Ataklı birbirlerinin gazetecilik ahlaklarını sorgularken karşılıklı olarak ciddi suçlamalarda bulundular. Tezcan'ın Ataklı'ya dönük Tansu Çiller'i Başbakanlık yaptığı dönemde arayıp ne dediğini sormasıyla başlayan tartışma ikili arasında eşine az rastlanır polemiğe dönüştü. Tezcan, Ataklı'ya "BMW 7.40'tan inmeyen sensin, metrobüse binen benim. Halkı sen mi biliyorsun, ben mi?" şeklinde tepki gösterince Ataklı, "Ben para kazanan adamım, sen bu meslekte tutunamamışsın. Ben sokaklarda senden daha fazla bulunuyorum..." dedi.

Ataklı, Tezcan'ın kendi meslek ahlakını sorgulayamayacağını söyleyerek sert çıktı. Devamında Tezcan'a Başbakanlık basın danışmanı olduğu dönemde HSBC bombalamaları sonrasında medya kurumlarını arayıp ne söylediğini sordu. Tezcan 'ben kimseyi tehtid etmedim' deyince çığrından çıkan tartışma karşılıklı hakaretlere vardı. iki gazeteci birbirlerini ahlaksızlıkla suçladı, yalan söylemekle itham etti, dürüst gazetecilik yapmamakla yargıladı.

[VIDEO]http://www.dailymotion.com/video/xel2e7_gazetecyler-com_news[/VIDEO]

internethaber.com

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Kapışırken izliyordum bunları canlı yayında :)

Adamlar baya baya hışımlıydılar yahu. Dedim aha soldaki giricek şimdi sağdakine :D

Bundan sonra da bu program devam etmez heralde.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bmw 7.40 'a biniyorsun..:D

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Bıdı bıdı bıdı..Bir ülkenin sözde aydınları böyleyse...vay halimize...

Videoyu izledim can ataklının salyalarından başka bir şey gömedim

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Ahmet Tezcan Candır...

Can Ataklı'nın ne mal olduğunu herkes biliyor...

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
İkisi de son derece kalitesiz. Bunun yerine Gazeteci-yazar Mehmet Metiner ve Akşam gazetesi yazarı Nagehan Alçı'nın kanal 24'te yaptığı "Nerede Kalmıştık?" programını öneriyorum. Seviyeli ve kaliteli. Hafta içi her gün saat 19.15'te

715948_1.gif

Son mesajlar