Ekranda rast gele oluşan mavi çizgiler

Bu konuyu okuyanlar

0yusufcan0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonda gezinirken sağ baş parmağımla yukarı aşağı yapıyordum. Ekranda özel bir yeri mi var bilmiyorum bir anda baş parmağımı hareket ettirince fotoğrafta görüldüğü gibi ekran üzerinde çizgi çizmeye başladım. Parmağımı kaldırmadığım müddetçe devam ediyor. Sonra kaldırınca çizgi kayboluyor ve o çizgiler ekran görüntüsü almış gibi görünüyor. Nedir bu iş anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200217_190206_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20200217_190206_com.facebook.katana.jpg
    110.7 KB · Görüntüleme: 120
  • Screenshot_20200217_190128_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20200217_190128_com.facebook.katana.jpg
    82.4 KB · Görüntüleme: 121

corrollo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ayarlar> Akıllı Yardım> Ekran görüntüsü seçeneklerini kontrol et derim
Arkadaşlar telefonda gezinirken sağ baş parmağımla yukarı aşağı yapıyordum. Ekranda özel bir yeri mi var bilmiyorum bir anda baş parmağımı hareket ettirince fotoğrafta görüldüğü gibi ekran üzerinde çizgi çizmeye başladım. Parmağımı kaldırmadığım müddetçe devam ediyor. Sonra kaldırınca çizgi kayboluyor ve o çizgiler ekran görüntüsü almış gibi görünüyor. Nedir bu iş anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim?

hsnbzkrt44

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ayardan ekran ayarları ve renk ayarlarınızı sıfırlayın bilmeden yapmış olduğunuz yanlış bir kutucuğu işaretlemeniz hatalara sebep olabilir fabrika ayarlarına geri çevirin eğerde yapamadıysanız ise huawei yetkili servisleri ile iletişime geçin

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Selam, Ekran ayarlarından renk ayarları ve ekran ayarlarını sıfırlayabilirsiniz. Muhtemelen sorun düzelecektir. Sorun düzelmiyorsa destek hattını arayabilirsin

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Akıllı Ekran Görüntüsü adlı özelliği açmış olabilir misin?
1587994567636.png

(resim Google görsellerden)

Son mesajlar