Ekrana Görüntü Gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Dragonice

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarın içini temizlemek amacıyla açtım , ramları filan çıkarttım sildim aynı yerlerine geri taktım .Kasanın içini temizledim.Daha sonra bilgisayarı çalıştırmayı denediğimde görüntü gelmedi.Kasa çalışıyor , fanlar dönüyor , ancak ekrana görüntü gelmiyor.Bütün ramlari çıkarıp denedim ses geliyor mu bakıyım dedim.Ses gelmedi.Bütün slotlara tek tek denedim yine olmadı.HDD yi değiştirdim belki sorun ondadır diye yine gelmedi.Pili çıkardım biraz bekledim taktım yine olmadı.Ekran kartını zaten onboard olarak kullanıyorum.Kasa baya eski.Ancak görüntü gelmiyor.Sorun ne olabilir ?Temizlerken sadece kasanın içini aldım ek olarak işlemcinin fanını çıkartıp işlemcinin üstünü aldım fanını taktım ve ramleri çıkarıp temizleyip taktım.
--- Gönderi Güncellendi ---
Sanırım sorunu buldum ama çözümü bilmiyorum.Bilgisayarı çalıştırdığımda klavye ve mouse çalışmıyor + kasayla monitörü bağlayan kablo da çalışmıyor.Sanırım arkadaki girişlerden sadece ethernet olanı çalışıyor şuan.Kasayla monitörü bağladığım kabloda bir sıkıntı yok.Laptop ile denedim çalıştı.