Ekran Yırtılması Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Quando 641

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, video da gördüğünüz sorunla başbaşayım bilgisayar çalıştıktan bir kaç saat sonra böyle oluyor çözüm bulabilirseniz sevinirim.

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Ayarları defaulta alıp tekrar dene yani grafik ayarlarını, ki bunu denemişsindir.
dönüştürücü ile görüntü alıyorsun onada bir bak derim,
sürücü güncel değil ise güncelle derim. bunun için ekran kartı ddu programı kurup sürücünü kaldırıp en son güncel sürücünü indirebilirsin.
hmdi ile görüntü alıyorsan kabloyu kontrol et.
ekran kartında ayrıyetten display portu varsa değiştirerek dene.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
  • 1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)
  • 4-) Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.
  • Forum Kuralları

Quando 641

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ayarları defaulta alıp tekrar dene yani grafik ayarlarını, ki bunu denemişsindir.
dönüştürücü ile görüntü alıyorsun onada bir bak derim,
sürücü güncel değil ise güncelle derim. bunun için ekran kartı ddu programı kurup sürücünü kaldırıp en son güncel sürücünü indirebilirsin.
hmdi ile görüntü alıyorsan kabloyu kontrol et.
ekran kartında ayrıyetten display portu varsa değiştirerek dene.
Ayarları default’a alıp tekrar çektim fayda etmedi, sürücü güncel dvi kablo kullanıyorum onda da problem yok display portuna bir göz atayım teşekkür ederim.

Karamelli Dondurma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sorunu çözebildin mi? Benzeri bir sorun arkadaşımın başına gelmişti. Ekran kartından kaynaklı olduğunu farkettik. Kablona ve monitörüne güveniyorsan sorun yüksek ihtimalle kartta

Quando 641

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sorunu çözdüm, kablolardaymış problem.

Son mesajlar