Ekran kartına yük binince ekran gidiyor

Muto37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaslar konuyu dünde açmıştım ama çözüm bulamadım o yüzden tekrar açıyorum sistemi yeni parça parça topladım ilk bir saat sorun yoktu ama daha sonra şöyle bir sorun çıktı bilgisayarı normal kullanırken Chrome vs sıkıntı yok ama oyuna girince ekran gidiyor no video input yazıyor düşük oyun olarak Minecraft indirdim sorunsuz oynanıyor ama CS go giriyorum menü geliyor oyuna giriyorum harita yüklendikten sonra ekran gidiyor no video input yazıyor arkadaşlar sizce bu neden olur acil yardım edebilirmisiniz

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
sistem özellikleri nedir, psu nedir?

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Arkadaslar konuyu dünde açmıştım ama çözüm bulamadım o yüzden tekrar açıyorum sistemi yeni parça parça topladım ilk bir saat sorun yoktu ama daha sonra şöyle bir sorun çıktı bilgisayarı normal kullanırken Chrome vs sıkıntı yok ama oyuna girince ekran gidiyor no video input yazıyor düşük oyun olarak Minecraft indirdim sorunsuz oynanıyor ama CS go giriyorum menü geliyor oyuna giriyorum harita yüklendikten sonra ekran gidiyor no video input yazıyor arkadaşlar sizce bu neden olur acil yardım edebilirmisiniz
%90 ısınan karttan kaynaklıdır.Oyun esnasında ısı değerleri takip edilmeli.Zira çok ısınırsa çip arızası verme,yanma durumu yaşanabilir

Muto37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
sistem özellikleri nedir, psu nedir?
Ryzen 5 1600 12nm
Gigabyte b450 m
Zotac GTX 1650 süper
Corsair vengance 8 GB 3000 MHz ram
1tb HDD
Xigmatek sirocon 3 x power 600w
Mesaj otomatik birleştirildi:

%90 ısınan karttan kaynaklıdır.Oyun esnasında ısı değerleri takip edilmeli.Zira çok ısınırsa çip arızası verme,yanma durumu yaşanabilir
Oyuna girerken oluyor veya furmarkda test et diyince oluyor yani kart daha isinmadan

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Ryzen 5 1600 12nm
Gigabyte b450 m
Zotac GTX 1650 süper
Corsair vengance 8 GB 3000 MHz ram
1tb HDD
Xigmatek sirocon 3 x power 600w

Oyuna girerken oluyor veya furmarkda test et diyince oluyor yani kart daha isinmadan
1586586079849.png

CPUID HWMonitor ile +12 volt kanalındaki besleme değerleri nedir? Başka bir forumda o marka psular genelde hep şikayet konusu ve az, düşük değerler veriyormuş...!

Bu program da iş görür:

1586586586291.png

Son düzenleme:

Muto37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

Muto37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Eğer psu yetersiz ise ele verir, evet bulunabilir...
Merhaba , iyi akşamlar şimdi test etmek istedim ama test etmeye başlayınca yine aynı sorun ekran gidiyor no video input yazıyor alt f4 yapıp testi durdurunca ekran geri geliyor PSU ve ekran kartı ikisinde de aynı

Resim atamıyorum hata bir sorunla karşılaştık diyor

Son düzenleme: