Yardım Ekran kartım yanmış olabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Arkadaslar selam onceden ekran kartı dxdiag dan baktıgım zaman toplam yaklasık bellek 2bin küsür gösteriyordu neyse ıste ekran kartı ısındı ekran dondu falan sımdı bı sekılde gene calıstırdım yaklasık 30 dakıkadır sıkıntısız kullanıyorum fakat dxdiag dan baktıgım zaman bu sefer 1772mb gosteriyor toplam yaklasık bellegı D: noldu buna yardım edermısınız :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu donma olayarları yazın basında basladı bu arada kışın yoktu sıcaktan dıye dusunuyorum zaten nerdeyse yazın sonlarına geldık suan kullanıyorum ekran kartını 1 fan yaptım bıde ekran kartı gene fazla ısınıyor gıbı geldı bana 1tane daha konu acayımmı bu ıle ılgılı burdan mı yazayım ekran kartı ısınması

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Arkadaslar selam onceden ekran kartı dxdiag dan baktıgım zaman toplam yaklasık bellek 2bin küsür gösteriyordu neyse ıste ekran kartı ısındı ekran dondu falan sımdı bı sekılde gene calıstırdım yaklasık 30 dakıkadır sıkıntısız kullanıyorum fakat dxdiag dan baktıgım zaman bu sefer 1772mb gosteriyor toplam yaklasık bellegı D: noldu buna yardım edermısınız :D
Aida 64 yükleyip ısı değerlerini söylermisiniz, bu sorun bendede olmuştu, windowsun güncel değilse güncelle ekran kartınıda, pc açık kalsın bi süre düzelir. Muhtemelen uyku modunu kullandın diye oldu

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Aida 64 yükleyip ısı değerlerini söylermisiniz, bu sorun bendede olmuştu, windowsun güncel değilse güncelle ekran kartınıda, pc açık kalsın bi süre düzelir. Muhtemelen uyku modunu kullandın diye oldu
7 kullanıyorum ama abimin pc sı de 7 onda boyle bı problem yok ıkı ekran kartıda aynı marka analmaıdm :D programı ındııroyum sımdı

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Uyku modunu kullanıyomuydun

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Ekran kartın yansa açılmaz diye biliyorum ama emin değilim.Teknik servise götürmen en doğrusu olucak.

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
bende oyle bılıyorum mavı ekran yer sonrada acılmaz dıye bılıyorum ama bı sorayım bırkac kısıye daha olmassa gotureyım 5 dakıka :D tesekur ederim
Ekran kartın yansa açılmaz diye biliyorum ama emin değilim.Teknik servise götürmen en doğrusu olucak.

hocam progrmaı ındırdım kurdum actım nereden gorucem

benım kullandıgım ısı uygulaması var oradan soleyeyımmı

hocam suan 52 derece max 53 dereceye cıkmıs suana kadar sadece chrome ve ısı uygulaması acık

bı problem olmassa boyle kullanırım aslında :D sızce bırsey olurmu? 1.7 yazıyor ama :D

Son düzenleme:

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
driverlar güncel mi? ayrıca sisteminizi belirtin.

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
deneyım gta sanandreas gıreyım bakayım nolucak :D

driverlar güncel mi? ayrıca sisteminizi belirtin.
dün onboard calıstırmıstım ondan oabılırmı

eski bi ekran kartı zaten sistemim:
atı radeon hd 3600 series ekran kartı
2gb ram 1 gb daha var suanlık 2 gb kullanıyorum
3ghz cıft cekırdek ıntel ıslemcı
assus PV5D2-MX SE ANAKART mother board

acmakapamatusu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
17
Çok ısınıyor olabilir. Yüksek grafik kartı gerektiren oyunları fazla açmamanı tavsiye ederim.