Ekran Kartım Sistemim Iyi Fakat Wolfenstein: Youngblood Oyununda 40Fps Alıyorum Neden?

Bu konuyu okuyanlar

Kamer1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşalr sistemi yeni topladım 1 ay olmadı bir problem yoktu sadece Wolfenstein: Youngblood bu oyunda 40 fps alıyorum nedeninde bulamadım size sorayım dedim.

Ekran kartı: Palit 1660super
işlemci: ryzen5 3500x
ram: 16gb 3200mhz
anakart: biostar b450mh

not: witcher3 olsun doom eternal olsun çoğu oyun oynadım sadece bu oyunda problem oldu.

wittroc

King of the Woodland Realm.
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
7,210
Sadece Wolfenstein: Youngblood oynarken yaşama sebebiniz oyunda düşük FPS problemi olması. Aşağıdaki siteden ayarlamalara bakarak tekrar deneyebilirsiniz:

Kamer1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Artırmadan sonuç beklemek ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun modunu açın , guncellemelirimizi kontrol edin
Nasıl arttırabilirim tüm sürücüler güncel bir de oyun şöyle bir uyarı veriyor `the video driver has run out of dedicated video memory`

Sadece Wolfenstein: Youngblood oynarken yaşama sebebiniz oyunda düşük FPS problemi olması. Aşağıdaki siteden ayarlamalara bakarak tekrar deneyebilirsiniz:
Bakıyorum hemen

Anladığım kadarıyla oyunda düşük fps problemi yok bu yazı sistemi düşük olanlar için rehber olarak yazılmış

Son mesajlar