Ekran Kartı Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle kandiliniz mübarek olsun,youtubeda gezerken bir anda ekrana görüntü gelmeyi kesti monitörü işlemcinin ekran kartına bağlayınca görüntü geldi ekran kartını çıkarıp baktığımda herhangi bir yanık görmedim takıldığında ise fanları çalışıyor ama bilgisayar kartı okumuyor sizce ekran kartım yanmış mıdır?

GEGEBYTE

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Öncelikle kandiliniz mübarek olsun,youtubeda gezerken bir anda ekrana görüntü gelmeyi kesti monitörü işlemcinin ekran kartına bağlayınca görüntü geldi ekran kartını çıkarıp baktığımda herhangi bir yanık görmedim takıldığında ise fanları çalışıyor ama bilgisayar kartı okumuyor sizce ekran kartım yanmış mıdır?
ben de bazen oyunda bazen de google da görünntü gitmesi yaşıyorum kasa hala çalışıyor reset tuşu çalışmıyor psu dan kaparık açıyom normale dönüyor

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ben de bazen oyunda bazen de google da görünntü gitmesi yaşıyorum kasa hala çalışıyor reset tuşu çalışmıyor psu dan kaparık açıyom normale dönüyor
Denedimde olmadı ya sanırım yandı benimki

Balabanos 52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2GB ekran kartım var ama ayrılmış video belleği 512 mb yazıyor sıkıntı varmı aklıma takıldı

Mehmetakiftural

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Bir şey daha farkettim aygıt sürücüsü görmüyor ama ekran kartını taktığım zaman bilgisayar kamaya başlıyor intelin ekran kartına takılı olduğu halde
Kartı bir kereliğe mahsus ısıtma işlemi yapabilirsiniz.Umarım düzelir ve ekrana görüntü verirse chipset artık gitmeye yakındır.