ekran kartı öneri

Bu konuyu okuyanlar

ahmetuykun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
1400tl kahramanmaraş ekran kartı psu için

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Trollerim karışamasın
O karışamaz ama ben ve diğer yönetim ekibindeki arkadaşlarım karışabilir. Son uyarı. Trol konu ve mesaj atmanın cezası vardır.
5. Konular doğru kategori içerisinde açılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

kesin öyledir

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
O karışamaz ama ben ve diğer yönetim ekibindeki arkadaşlarım karışabilir. Son uyarı. Trol konu ve mesaj atmanın cezası vardır.
5. Konular doğru kategori içerisinde açılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.
Abi bişey söylicem büyük harf ve nokta koymasak ban yiyozmu?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Bir nokta koymadınız diye veya cümleye büyük harfle başlamadınız diye ban atma gibi bir uygulamamız yok. Ancak bu aşırı bozuk bir türkçe kullanılmasına izin verdiğimiz anlamına gelmez. Onu kastetmiştim.

kesin öyledir

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
Bir nokta koymadınız diye veya cümleye büyük harfle başlamadınız diye ban atma gibi bir uygulamamız yok. Ancak bu aşırı bozuk bir türkçe kullanılmasına izin verdiğimiz anlamına gelmez. Onu kastetmiştim.
he ozaman büyük harf ve nokta koymicam uğraşmaktanda sıkılmıştım :)

kesin öyledir

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
Yine de dikkat etmek iyidir. Türkçemizi düzgün kullanalım :) 2-3 tuş fazla basmanız yeter zaten :)
Türkçeyi düzgün yazarım onda sıkıntı yok Technopata çok ban yedim bundan ve şuan hala banlıyım neymiş . koymamışım ya arkadaş . ne kadar önemli

ahmetuykun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Ben ekran kartı dedim ama türkçe dersine dönmüş