Ekran karti önerebilir misiniz ¿ ?

ernayvaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PC DE SON ÇIKAN OYUNLARI RAHAT OYNAYABİLECEĞİM BENİ 2 3 YIL GÖTÜRECEK KALİTELİ MAX 200 TL LİK EKRAN KARTI ARIYORUM. ÖNERİ VE YARDIMLAR İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
smiley_approve.gif

Si stemim:

1c4p.jpg

Ekran :

3idf.jpg
,

PCI : EVEREST 300 WATT

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
200 TL'ye böyle bir ekran kartı bulamazsın zaten dediğin gibi oyunları 2-3 yıl çalıştırman için sadece ekran kartı yetmez

ernayvaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SAPPHIRE HD6670, ASUS GT630, ASUS HD6670 ekran kartları uymaz mı bilgisayarıma eğer güç kaynağınıda değiştirirsem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
su andaki ekran kartin tarihi eser. Bu kartlarin hangisini alsan sana sinif atlatir ama bunlarin hepsi eski ve giris seviyesi kartlar. Dedigin gibi ancak bir sure daha idare eder.
Senin yerinde olsam, guc kaynagina girmeden karti alip (GT630 icin 350 watt yeter diyor). Parami bir sonraki makinaya yatiririm.
Hatta ikinci el kartlara bakarim, ama piyasayi bilmiyorum.

topsecretkursad

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sapphire onermem asus gt 630 yada 6670 kesinlikle oneririm merak etme guc kaynagini degistirmene gerek yok 6670 66 watt 630 65 watt 3650 65 watt harciyor :) islemci darbogaz yapmaz ram az 4 gb olmali en azindan orta ayarlarda tum oyunlari (full hd de 2-3 yil 24 fps alirsin 2 kartlada) ancak everest marka olan ve 300 watt olan bir makineye sistemi emanet etmem :( (oyun endustrisinde kartlar oyunlardan cok daha guclu 630 6670 hic bir sorun cikarmaz ama guc kaynagi kotu olabilir ben bu sistemide emanet etmem ona) 3 yil tam anlamiyla idare etmesi icin 500 wattlik bir kasa alabilirsin daha fazla idare etmesi icin 30 fps de tum oyunlar medium full hd de bu kartlar iyi ancak bence ucuz bir seviyeye core 2 quad alip (anakart uyumlumu bakmadim) karti 650 ile degistirirsen 5 yil full hd high cogunda very high oynarsin :) (5 yil gibi)

ernayvaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o zaman ben şimdi sadece ekran kartı alayım diğerlerini değiştirmiyim asuslardan birini alırım.1 sene sonra zaten yeni pc gelecek.bana fm fifa açsın crysis için düşük ayarlarda oynayım şmdilik yeter.normla halıyle suandada bakyrm zaten bu kartla.o yuzden böyle yapsam sadece ekran kartı alsam olur sanırım ??:)

DiamondMines

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o zaman ben şimdi sadece ekran kartı alayım diğerlerini değiştirmiyim asuslardan birini alırım.1 sene sonra zaten yeni pc gelecek.bana fm fifa açsın crysis için düşük ayarlarda oynayım şmdilik yeter.normla halıyle suandada bakyrm zaten bu kartla.o yuzden böyle yapsam sadece ekran kartı alsam olur sanırım ??:)

HD 6670, GT 630 kartlar uyar ama güç kaynağın kaldırır mı hangi verimlikle kaldırır şüpheli.

liphter

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güç kaynağını değiştir.500 watt al.Daha sonra bütçen varsa 7750 7770 gibi kartlara yönel.