Ekran Kartı Driver

Bu konuyu okuyanlar

mstayz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar..
Asus k53sv bilgisayarımda geforce gt540m ekran kartı var. Driverini kurmaya çalışıyorum ama driver sistemde takılı donanım bulunamadı diyor. Halbuki gt540m anakarta sabit bir ekran kartıdır yani kartın çıkmış yada yanmış olma ihtimali yok çünkü görüntü alıyorum. Ekran kartı sürücüsü olarak system32 gösteriyor. Ve 1696 mb toplam kullanılabilir graik belleği gösteriyor ama gt540m 2 gb lık bir kart ve format öncesinde kendi driveri yüklüyken 2048 mb gösteriyordu.. Buna kendi driverini nasıl kurabilirim?
Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Denemetim masasına girin ve ekran kartınızla alakalı olan bütün dosyaları/bileşenleri silin daha sonra ekran kartı sürünüzü indirin ardından Driver Booster 3'ü indirin ve kurun sorun çözülecektir.İşlemleri yaptıktan sonra kontrol ettikten sonra Çalıştır>Dxdiag

mstayz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denemetim masasına girin ve ekran kartınızla alakalı olan bütün dosyaları/bileşenleri silin daha sonra ekran kartı sürünüzü indirin ardından Driver Booster 3'ü indirin ve kurun sorun çözülecektir.İşlemleri yaptıktan sonra kontrol ettikten sonra Çalıştır>Dxdiag
Malesef bu yöntemlerde işe yaramadı. Var olan driverleri silince ekrandan görüntü komple gidiyor, vga ile crt monitörden ancak çok silik görüntü alıp dediklerinizi yaptım ama malesef sonuç vermedi. Çok teşekkür ederim yardımınız için. (Bu arada driver booster tahmin ettiğimden çok kullanışlı güzel bir programmış, güzel bir kazanım oldu teşekkürler)

Neova

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Konularımda yeni açtığım bi konu var Driver yükleme diye ona bakarsan işine yarar.

HasanKeyff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesef bu yöntemlerde işe yaramadı. Var olan driverleri silince ekrandan görüntü komple gidiyor, vga ile crt monitörden ancak çok silik görüntü alıp dediklerinizi yaptım ama malesef sonuç vermedi. Çok teşekkür ederim yardımınız için. (Bu arada driver booster tahmin ettiğimden çok kullanışlı güzel bir programmış, güzel bir kazanım oldu teşekkürler)

sa kardeşim driver ları kendi bulup internetden indiren bi program var format sonrası falan hep kullandım birde pc yi o tarasın Slim Drivers indir tarat yüklet inşallah olur...

Son mesajlar