Ekran Kartı Driver Problemi

Mcuneyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ekran kartım için 14.9 sürümlü sürücüyü yüklüyorum sürücü yüklenemedi hatası alıyorum.
15.7.1 yüklüyorum oyunda kasmalar oluyor.
16.2.1 beta sürümü var onuda beta diye yüklemek istemiyorum.

Ne yapmalıyım sizce yoldaşlar. Ekran kartı AMD Radeon Hd 6470m

Hem doğru düzgün yüklenen hemde oyunda kasmalar yapmayacak bir sürücü yok mu ?

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Kullandığın işletim sistemine uygun olan sürümü indir. Crimson Edition sürümleri HD 5000 ve HD 6000 serisi kartlar için geçerli değil. En son sürümü 16.9.3. Beta sürümünün de final sürümü çıktı ancak HD 5000 ve HD 6000 sürümleri için uygun değil. Maalesef bundan sonra tüm kartları kapsayan Catalyst sürümleri çıkmayacakmış. Sadece Crimson Edition sürümleri çıkacakmış. Şu anda sadece 15.7.1 sürümünü kullanabilirsin.

Program ekle kaldırdan programı kaldır. Download Not Complete linkinden indireceğiniz programı çalıştırıp temizliğe devam edin. Sonra (C) sürücüsündeki AMD klasörünün içindeki tüm kurlum dosyalarını silin. Son CCleaner programı ile temizlik yapın.

Bu işlemlerden sonra 15.7.1 sürümünü kurabilirsiniz. Kolay gelsin.:neutral:

Mcuneyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullandığın işletim sistemine uygun olan sürümü indir. Crimson Edition sürümleri HD 5000 ve HD 6000 serisi kartlar için geçerli değil. En son sürümü 16.9.3. Beta sürümünün de final sürümü çıktı ancak HD 5000 ve HD 6000 sürümleri için uygun değil. Maalesef bundan sonra tüm kartları kapsayan Catalyst sürümleri çıkmayacakmış. Sadece Crimson Edition sürümleri çıkacakmış. Şu anda sadece 15.7.1 sürümünü kullanabilirsin.

Program ekle kaldırdan programı kaldır. Download Not Complete linkinden indireceğiniz programı çalıştırıp temizliğe devam edin. Sonra (C) sürücüsündeki AMD klasörünün içindeki tüm kurlum dosyalarını silin. Son CCleaner programı ile temizlik yapın.

Bu işlemlerden sonra 15.7.1 sürümünü kurabilirsiniz. Kolay gelsin.:neutral:
Daha önce 15.7.1 sürücüsünü bu şekilde kurmuştum ve oyunda kasmalar yapınca sistem geri yüklemeyle eski sürücüye dönmüştüm yani bir sonuç alamamıştım.Yine oyunda kasıyordu.Bu arada bahsettiğim oyun FİFA 17.

Unifl sürücüsü kurun.
Unifl sürücüsünün nasıl kurulduğunu tam bilmiyorum bir anlatabilir misin varsa video da atabilirsin.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Arkadaşlar ekran kartım için 14.9 sürümlü sürücüyü yüklüyorum sürücü yüklenemedi hatası alıyorum.

Bilgisayarınız laptop mu?

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Laptop ekran kartları driver bakımından biraz sıkıntılı üretici firmanın sitesinden driverinizi indirip kurmanızı tavsiye ederim.Sonra driver güncellemesi yaparsanız başarı oranı daha yüksek.

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70

suan yuklu olandan daha eski bir sürüm yuklemeye calıstıgın ıcın boyle hatayla karsılasman normal birde betayı yukle herangı bı sorunla karsılasırsan gerı alabılırsın ölum yoksa ucunda

Mcuneyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Laptop ekran kartları driver bakımından biraz sıkıntılı üretici firmanın sitesinden driverinizi indirip kurmanızı tavsiye ederim.Sonra driver güncellemesi yaparsanız başarı oranı daha yüksek.
HP pavilion g6 için nereden indirebilirim link verebilir misiniz.

suan yuklu olandan daha eski bir sürüm yuklemeye calıstıgın ıcın boyle hatayla karsılasman normal birde betayı yukle herangı bı sorunla karsılasırsan gerı alabılırsın ölum yoksa ucunda
Eski sürüm yüklemedim sadece sistem geri yükleme yükleme yoluyla geri dönüyordum.