Ekran Görünütüm Gelmiyor ve Sürekli bip sesi

rapp5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar eski cdleri karıştırıyordum ve benim eski pcde kardeşim oynuyor format atcaktım ve cdlerin içinden pardus 7.04 çıktı neyse kurmaya çalıştım bi kaç kez fakat hep %46'da donup kalıyordu. pcde dvdrom var önceden çalışıyordu fakat şimdi sadece cd okuyor dvd okumuyor neyse xpye dönmek istedim ondada setupdd.sys açılamıyor mu öyle bi hata veriyordu her zaman attığım cdden atmaz oldu neyse napıyım napıyım dedim bi dvd-rw nin kablosunu söküyüm takıyım neyse söktüm taktım falan ramı çıkarttım taktım niye yaptğımı bende bilmyiroum neyse pardusu yeniden taktım dedim sileyim hddyi windowsu takym yeniden olştrym bu sefer parduss installda dondu kaldı reset attım pcye ekran gitti bip sesi geliyor bikere sonra ekran gelmiyor sinyal yok diyor. pcnin kasanın arkasındaki kabloyu söktüm taktım nafile tabi ben ram diye ekran kartının altında 2 tane ethernet girişi gibi bi giriş var yanyana onu sökmeye çalştm tabi onuda sökemedim yarısı çıtkı yarısı çıkmadı vidalıymış oraya taktım onuda falan ama yok bu sefer bip bip bip bip bip bip böyle böyle sesler geliyor pcden açılmıyor :(( ne yapmam lazım. şimdi bilgisayarcıya götürsem bisürü para alır oda değmez yani :( ne yapmalıyım acil yardım

osican

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rami tekrar sök işlemci üzerindeki soğutucu oynamış olabilir. rami sağlamca bir sil ve ram soketinin olduğu yeri üfle temizle. büyük ihtimal bu ikisindendir