ekran değisimi için samsung not 4 mu lg g3 mu ?

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
arkadaslar elimde şuan note 4 ıle lg g3 var ıkısıde calısıyor ama ekran değisimleri şart note 4 700 tl lg 3 400 tl aslında aklımda lg 3 vardı ama hızlı sarj ozellıgı yok ondan sızınle iştisare yapayım dedım. elım de suan a7 2016 16 gb telefon var telefonu kırmamak ıcın elımden gelenı yapıyorum ınsanı stres hastası yapacak. not: yaptırma telefon al dıyenler olur yanı nakıt parayla telefon alamam zor telefonlar uctu, note 4 mu lg 3 ( bu arada lg 3 hızlı sarj ozellıgı varmı yok mu pek emın değilm)

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Note 4 daha avantajlı gözüküyor. Hem performans hem de hızlı şarj, parmak izi okuyucusu vs. olarak. LG'nin tek artısı ekranı bir tık daha iyi. Ama iyiden kastım görüntü kalitesi. Uzun vadede hayalet ekran sorunu çıkıyor G3'lerde bir arkadaşım kullanıyordu.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
tesekkur ederım cevaplarınız ıcın aah keske bozulmasalardı sımdı bu uc telefonu satıp uzerıne ekleyıp telefon alırdım neyse sans olsa zaten

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
arkadaslar elimde şuan note 4 ıle lg g3 var ıkısıde calısıyor ama ekran değisimleri şart note 4 700 tl lg 3 400 tl aslında aklımda lg 3 vardı ama hızlı sarj ozellıgı yok ondan sızınle iştisare yapayım dedım. elım de suan a7 2016 16 gb telefon var telefonu kırmamak ıcın elımden gelenı yapıyorum ınsanı stres hastası yapacak. not: yaptırma telefon al dıyenler olur yanı nakıt parayla telefon alamam zor telefonlar uctu, note 4 mu lg 3 ( bu arada lg 3 hızlı sarj ozellıgı varmı yok mu pek emın değilm)
Note 4.