Ekran Çözünürlüklerine Ekranı Tanıtma.

MtnByk

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Merhaba,
Arkadaşlar ekranımın alttaki görüntü yazan bölümde ekranın markasını yazmasını istiyorum.
Örneğin çoğu kişide, LTCP-108-TY felan ekran markası yazıyor
Örn; Philips-267, Asus-TGX bu tarz ş​eyler burayı nasıl ayarlarız. Benim için çok önemli burası olmadan birçok işimi yapamıyorum.
Görüntü;
2f4c17006682497390b8da8.png

MtnByk

Asistan
Reaksiyon puanı
13
monitörünün sitesine girip sürücüsünü indirip kurmalı yada varsa monitörün ile birlikde gelen CD den kurulum yapman gerek. konuyu görünce bende denedim ve sanırım istediğin gibi oldu yani işe yarıyor :)

sürücüsünü kurmadan önce

http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0rlr.jpg

sürücü kurulumu yapdıkdan sonra

http://c1212.hizliresim.com/14/l/h0rm2.jpg

Gelen monitör ile CD yok galiba :) Bu normal'de televizyon fakat CD usb ve daha fazlasını okuyor, ve bilgisayar girişide var yani.
Markası Finlux 22FLHY905LVD ben araştırdım bulamadım, sende araştırır mısın ?

aykutoglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
marka ilk bakışda ilginç geliyor fakat biraz araştırınca özellikle TV konusunda yurt dışında dev bir markaymış ve bi çok ülkede tanınıyormuş vestel almış bu markayı ilginç :)
marka ile ilgili driver bulmak sanırım çok zor sürekli pdf formatında kullanım ve kurulum klavuzları çıkıyor :)
gerçi imkansız değildir mutlaka bir yolu vardır ama zor ve uğraştırır, örneğin bi çok markaya ait sürücüler indirilip aygıt yöneticisinden monitör indirilen sürücüler tek tek gösterilerek yüklenmeye çalışılabilir ama dediğim gibi zor ve uğraş ister :)

MtnByk

Asistan
Reaksiyon puanı
13
marka ilk bakışda ilginç geliyor fakat biraz araştırınca özellikle TV konusunda yurt dışında dev bir markaymış ve bi çok ülkede tanınıyormuş vestel almış bu markayı ilginç :)
marka ile ilgili driver bulmak sanırım çok zor sürekli pdf formatında kullanım ve kurulum klavuzları çıkıyor :)
gerçi imkansız değildir mutlaka bir yolu vardır ama zor ve uğraştırır, örneğin bi çok markaya ait sürücüler indirilip aygıt yöneticisinden monitör indirilen sürücüler tek tek gösterilerek yüklenmeye çalışılabilir ama dediğim gibi zor ve uğraş ister :)
Anlamadım valla :) Driveri yokmu bunun şimdi. Evet, tanınmış bir marka.

MtnByk

Asistan
Reaksiyon puanı
13

Samsung 630 class driver bulabilir misiniz peki ?

aykutoglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
LCD tv olarak driver bulmak imkansız malesef :(
ama bu ürünlerin adından çok daha önemli olan içinde barındırdığı parçaların markası :)
örneğin samsun 630 marka tv yi pc ye samsung marka monitörlerin sürücülerini kullanarak kandırman mümkün olabilir diye düşünüyorum.. ama hangi model monitörün sürücüsü işe yarar onu tam kestirmek mümkün değil..