Eğitimde İletişimin Yok Olduğu An !!!

HRNKC

Profesör
İletişim Bazen Tamamiyle Yok Olur ! Peki O Zaman Ne Olur... :wassat:

Bu videomuzdaki görüntüler bir eğitim kurumunun dersliğinden. Sıradan bir güne benziyor. Öğrenci bir şeylerle meşgul olurken, öğretmen de öğrenciyle meşgul olmaya karar veriyor. Sonrasındaki gelişmeler, zincirleme ve kontrol dışı. Yaşananları kesinlikle tasvip etmediğimizi belirtmekte fayda görüyoruz.

İletişimin Koptuğu Anlar İçin Tıklayınız

ZorhaK

Rektör
Bu çocuklar yabancı belliki...

Bizim zamanımızda böyle bir olay olsa herkes müdahale ederdi.öyle sinema izler gibi izlemezdik.

aliça

Asistan
aslında görünüş olarak konu nedir bilmiyorum fakat bizim kültürde susmak saygılı olma anlamına geliyo hocalarda bunu kullanıyodu valla iyi olmuş bu hareket hocada akıllanır karşıdakinin insan oldunu anlamıştır galiba :D

7.43

Dekan
aslında görünüş olarak konu nedir bilmiyorum fakat bizim kültürde susmak saygılı olma anlamına geliyo hocalarda bunu kullanıyodu valla iyi olmuş bu hareket hocada akıllanır karşıdakinin insan oldunu anlamıştır galiba :D

Acaba öğrenci karşısındakinin insan olduğunu -hatta kendinden yaş, bilgi ve tecrübe bakımından üstün olduğunu- biliyor ve ona göre mi davranıyordu?

aliça

Asistan
Acaba öğrenci karşısındakinin insan olduğunu -hatta kendinden yaş, bilgi ve tecrübe bakımından üstün olduğunu- biliyor ve ona göre mi davranıyordu?
Her ne olursa olsun kural diye biey var eğer öğrenci bişey yapıyosa disiplin kurulu diye bişey var her eğitim kurumunda gider oraya veriri hoca hiç bi canlı sert darbeleri hak etmiyor buna karşıyım nasıl bi devletin başka ülkenin insanlarını öldürmesi kötüyse kendi ülkemde bi başkasının bi başkasına bide bu eğtim kurumu ise bi başkasına sert darbe uygulaması yanlıştır

shaheen35

Üyecik
Her ne olursa olsun kural diye biey var eğer öğrenci bişey yapıyosa disiplin kurulu diye bişey var her eğitim kurumunda gider oraya veriri hoca hiç bi canlı sert darbeleri hak etmiyor buna karşıyım nasıl bi devletin başka ülkenin insanlarını öldürmesi kötüyse kendi ülkemde bi başkasının bi başkasına bide bu eğtim kurumu ise bi başkasına sert darbe uygulaması yanlıştır

Arkadaşa tamamen katılıyorum..

ZorhaK

Rektör
Sonuçta hepimiz insanız ve sinirler gerilince bunun hareketlere yansıması olağandır.Öğretmen de belki çocugun yaptıgı saygısızlığın siniriyle bir anlık küçük bir fiziksel tepkide bulunmuş.

Tabi ki biz bu videodaki olayların sebebini bilmediğimiz için farazi konuşuyoruz..

sonuç olarak tabi ki istenmeyen olaylar.

WARIORKRAL

Doçent
normal bi hoca bi ogrenci kotu bi davranısta bulunmadıgı surece bole bise yapmaz oyuzden ogrenc haksız bence hem suclu hem guclu yani