Eğitim Bilimleri denilince aklınıza ne geliyor?

Bu konuyu okuyanlar

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Merhaba arkadaşlar normalde böyle bir şey yapmam kendi işimi kendim halletmeye çalışırım fakat konu hakkında hiçbir bilgim yok ve hocam bu ödevi verdi. Aklıma hiçbir şey gelmiyor internetten araştırmaya çalıştım fakat anlamlı bir ödev olmayacak ve 12 adet madde halinde yazmam gerekiyor. Sizin aklınıza bir şey geliyor mu acaba? Lütfen düşüncelerinizi benimle paylaşın. Teşekkürler

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Benim aklıma eğitim psikolojisindeki kendini profesör sana ama lise hocasından farkı olmayıp bir vide için 300 sayfa not veren hoca geliyor adını bile hatırlamıyorum...

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Benim aklıma eğitim psikolojisindeki kendini profesör sana ama lise hocasından farkı olmayıp bir vide için 300 sayfa not veren hoca geliyor adını bile hatırlamıyorum...
Benim ilk senem ve hocamız, öğrenimimi gördüğüm şehire babası hastalandığı için Amerika Yale Üniversitesinden gelmiş orada da öğretmenlik yapıyormuş ve Yıldız Teknik Üniversitesinde bir bölüm kurmuş vesayre... Yani gerçekten deneyimli birisi. Daha ilk dersten böyle bir ödev verdi ve benim ders ile ilgili bir bilgim yok. Ödeve uygun bir şekilde internetten araştırdım yani eğitim bilimlerini vikipediden okudum. Kpss notlarına baktım fakat yazacak bir şey bulamıyorum :(

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Benim ilk senem ve hocamız, öğrenimimi gördüğüm şehire babası hastalandığı için Amerika Yale Üniversitesinden gelmiş orada da öğretmenlik yapıyormuş ve Yıldız Teknik Üniversitesinde bir bölüm kurmuş vesayre... Yani gerçekten deneyimli birisi. Daha ilk dersten böyle bir ödev verdi ve benim ders ile ilgili bir bilgim yok. Ödeve uygun bir şekilde internetten araştırdım yani eğitim bilimlerini vikipediden okudum. Kpss notlarına baktım fakat yazacak bir şey bulamıyorum :(

KPSS Eğitim Bilimleri Pratik Notları - KPSS 2015 Güncel: ÖLÇME SONUÇLARI ÜZERİNE MADDE İSTATİSTİKLERİ

Buradan seç maddeleri yapıştır gitsin yaz 12 tane mis gibi ilk gün zaten detaya bakmaz yapıp yapmadığını bakacaktır.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Eğitim bilimleri eğitimin destek aldığı bilim dalları vs aklıma geliyor.

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Eğitim Bilimleri denilince aklıma Ender hoca geldi, egitimdeyiz sitesiyle çok öğretmen adayına eğitim bilimlerini sevdiren adam.

Son mesajlar