Efsane isimden flaş açıklama! "Ölmek istiyorum"...

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ek Açıklama 2020-03-26 223001.png
Efsane boksör Mike TYSON geçmişte yaşadıklarından ders aldığını belirtirken, artık ölmekten korkmadığını söyledi. "Var oluşumu önemsemiyorum" diyen Amerika' lı eski yıldız, "Ölmekten artık korkmuyorum. Düşündükçe ölümü daha çok istiyorum.Kendimizi çok ciddiye aldık. Kendimizi bu kadar ciddiye almamalıyız. Yaşamalıyız, yaşamın içinde kalmalıyız ve eğlenmeliyiz" ifadesini kullandı.

Muhammet Ali' den'den sonra dünya boks tarihinin en büyük boksörü olarak görülen M. Tyson, hayatıyla ilgili flaş açıklamalar yaptı. Geçmişte birçok skandala imza atan ABD'li efsane artık bunlardan ders aldığını ve kendisini önemsemediğini söyledi. Tyson yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
.
"İNSANLARA PARALARIMI DAĞITIYORDUM"

Gençlik dönemimde kazandığım parayla tıpkı bir hayvan gibi yaşıyordum. İnsanlara paralarımı dağıtıyordum. Kızlar için çok araba harcadım. Ölmekten artık korkmuyorum. Var oluşumu önemsemiyorum, düşünmek istemiyorum.

"GEÇMİŞTEKİ TYSON HASTAYDI"
Düşündükçe ölümü daha çok istiyorum. Artık kötülük gelecek mi diye beklemiyorum. Çünkü gelirse başa çıkmayı biliyorum. Kötülüklerle uğraşmayı öğrendim. Gençliğimdeki Tyson bence hastaydı, iyi durumda değildi. İşin kötüsü o dönem hastalıklı olduğumu fark edemiyordum.

"KENDİMİZİ CİDDİYE ALMAMALIYIZ"
Kendimizi çok ciddiye aldık. Kendimizi bu kadar ciddiye almamalıyız. Yaşamalıyız, yaşamın içinde kalmalıyız ve eğlenmeliyiz. Aslında biz özel falan değiliz. Herkes kendini özel zannediyor. Artık alçakgönüllü olmak için uğraşıyorum. (K:Fotomaç)

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Hafiften dirilmiş ama tam değil hala hasta yada komada ((=

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,163
Tyson gizli mesajı ( Öldükten sonra zaten ölümsüz olacam zuhahahaha ) :D Sinsi sinsi Gülmesinden anladım bunu

Bu arada zaten bir zamanlar hayatta yoktuk. Ölü mü sayılıyorduk biz?
Yada Dejavu denen şeyi bir çoğunuz yaşadığına eminim. Bende yaşamışım. Paralel zamanda aynı süre zarfında Kaç yerde yaşıyoruz kimbilir.
Aynı noktalar kesiştiğinde Dejavu gibi olay çıkıyor zannimce.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Tyson gizli mesajı ( Öldükten sonra zaten ölümsüz olacam zuhahahaha ) :D Sinsi sinsi Gülmesinden anladım bunu

Bu arada zaten bir zamanlar hayatta yoktuk. Ölü mü sayılıyorduk biz?
Yada Dejavu denen şeyi bir çoğunuz yaşadığına eminim. Bende yaşamışım. Paralel zamanda aynı süre zarfında Kaç yerde yaşıyoruz kimbilir.
Aynı noktalar kesiştiğinde Dejavu gibi olay çıkıyor zannimce.
Muhammet Ali varken adı sonradan okunur Tyson' un.