Ebaydan ilk alışverişim bir iki sorum var

corleone26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar bugün ebayden alışveriş yaptım aldığım ürün bu http://www.ebay.com/itm/260820694763?ssP...622wt_1163
kargo bedavaydı onla sipariş verdim.
acaba kargo elime ne zaman ulaşır. Standard Int'l Shipping kargoyu böyle verdim.
sonbir sorumda göndericiye böyle bir mail attım

Hi I want to get the Tracking code for this product (http://www.ebay.com/itm/VGA-Switch-...ccessories&hash=item3cba1ff6eb#ht_1622wt_1163) and I want one more things .Send product with registered cargo.

bunun bi yararı olurmu bana geri dönerler mi?

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ebay dan hiç alışveriş yapmadım ürün yurt dışından gelecek olursa tahminimce 7 iş gününü bulur diye düşünüyorum

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
evet 7+da olabilir ben sennheiser kulaklık baktım aradığım model 60 dolar güvenemedim orjinal mi değiş mi diye :) vaz geçtim ^^
Çok fazla fiyat farkı varsa replika - birebir orjinal denilen ürünler satılabilir. Biryerde belirtilir ama insanın gözüne sokmadan arada belirtirler :)

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Çok fazla fiyat farkı varsa replika - birebir orjinal denilen ürünler satılabilir. Biryerde belirtilir ama insanın gözüne sokmadan arada belirtirler :)
evet en mantıklısı uzak durmak dr.comda var 170 liraya gelior 12 ay taksitle :D
biraz daha fiyatı düşsse su cx 310 ların hemen alıcam... çoğu kişi replika satıyor

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
moster bence daha iyi . Tabi biraz fiyat farkı var ama .

undertheweeping

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
fiyat farki varsa bariz kopyasidir hocam. cok istediginiz bir urunu yurt disi e-ticaret sitelerinden almayin, parasini gectim hayal kirikligi olmasin.