Ebay ödeme yapmadan ürün gönderdi ne yapmalıyım?

özgün87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ebay den kulaklık alıcaktım sonra paypal ı görünce vazgeçtim ama listede kalmış biri 50 dolarlık biri 30 dolarlık iki farklı satıcıdan aynı kulaklık. biri bugün ödeme yapmamama rağmen sürpriz bir şekilde elime ulaştı diğeri de ne hikmetse kargoya verilmiş sorun nerde olabilir ben ödeme yapmadığımdan eminim paypal hesabım dözviz hesabım bile yok neden yollamış iki farklı satıcı da bana ürünleri babalarının hayırlarına mı? :( yardımcı olursanız çok sevinirim

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
hesabını bi kontrol et tekrar istersen :) geri vermezsen 30 dolarlık olan kulaklıgı bana hediye edebilirsin :D

BLacK+

Profesör
Reaksiyon puanı
18
paypalda kredi kartınız tanımlımıdır? döviz hesabı diye bişey yok çünkü.. doları kur üzerinden tl ye çevirerek yazdırıyor karta.. yanlışlıkla olmuş olabılırmı ıyıce kontrol edin bence. paypaldan bısey cıkmazsa bankaya bakın bı odeme geçmişmi o tarihlerde

özgün87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bankaya baktım herhangi bir ödeme görünmüyor 50 dolarlıkla 30 dolarlık kulaklıklar aynı model ama fiyatları farklıydı ödeme yapabiliyor muyum diye denedim paypal çıkınca karşıma vazgeçtim paypal dan başka ödeme yolu var mı iki satıcı da para ödendi diye işaretlemişler paypal hesabım olup olmadığını nasıl öğrenebilirim hiç alışveriş yapmamıştım yurt dışından

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
benim pek bilgim yok ama eğer bilgilerin falan varsa 2 kulaklığı da aldıktan sonra tamamen üyeliğini sil kredi kartını iptal et bide kulaklığa bakabilirmiyim nasıl birşey bana hediye et olur mu :D

özgün87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kulakılk sonyericsson mw600 bluetooth kulaklık zaten askı kıskacı bozuk geldi ve satıcı hiçbir kutuya falan koymadan poşete koyup yollamış:) şimdilik bir sorun olursa diye elimde tutucam sonra naparım bilmiyorum kullanırım heralde diğeri daha kargoda gözüküyor. kredi kartımı da iptal edemem maaşımı aldığım kart çünkü üstelik paypalı kontrol ettim benim bir hesabım bile yok ödeme yapmış olamam satıcıların dalgınlığına veriyorum artık parayı almadan onayladılar ya da amerikada hediye verme günü falandı heralde:)

Deadpool™

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok ilginç parayıda aldık diye işaretlemişler, dediğine göre dolandırılmamışsın, dolandırmamışsında :s güle güle kullan :D

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hehe çok ilginç sonucu merak ediyorum :) 2012 nin ilk ve eşsiz süprizini Ebay yapmış sana :)
hesaplarında sorun yoksa keyfine bak hiç bişi olmaz.

özgün87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
teşekkürler zaten ben bu kulaklığı almayıp hepsiburadadan motorolanın bluetooth kulaklığını almıştım şimdi bu kulaklık da gelince bir panik oldum yanlışlıkla satın aldım sandım fakat hesaplarda bir sorun görünmüyor neyse bakalım mail falan atarlar belki

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Ben olsam satıcıya ürünü ödeme yapmadan gönderdiklerine dair bir mail atardım.

özgün87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben olsam satıcıya ürünü ödeme yapmadan gönderdiklerine dair bir mail atardım.
ödeme yapmadığımdan da emin olamıyorum üstelik ürünlere ihtiyacım yok biri gerçi daha ulaşmadı elime ama kargoda cebimden de para verip ve zaman harcayıp kargoyla da göndermek istemiyorum eğer bi çözümle bana gelirlerse yardımcı olurum ama kendi hataları en iyisi biraz daha beklemek bakalım diğeri de gelicek mi

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Bir yanlışlık vardır... Kulaklık sennheiser cx-300 ii miydi? :)

özgün87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bir yanlışlık vardır... Kulaklık sennheiser cx-300 ii miydi? :)
kulaklık sonyericcson mw600 bluetooth kulaklık ses kalitesi de iyiymiş bu arada:) ama kulak içi kulaklıkla tlfon görüşmesi yapmak işkence ancak müzik dinlenir bununla

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
2 sene önce bende ebay'den Fossil bayan saat almıştım. Siparişim geldi, iki hafta sonra bir tane daha geldi ve iki hafta sonra yine geldi. Toplam 3 saat gelmişti. Hesabımı kontrol ettim sadece tek saatin ödemesi alınmıştı. Bende aile bireylerine verdim açıkçası.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
ne güzel siteymiş e-bay bende alayım birşeyler çifter çifter gelsin :D