Eba canlı ders trolleyen insanlar

Bu konuyu okuyanlar

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Bir tek ben mi bu insanlara sinirleniyorum ya. Siz ne düşünüyorsunuz?

ᵀᴬᴺᴷ

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Çok yanlış bir davranış. Hocalar orada ders anlatmaya çalışırken geliyor bir tane serseri dersi trollüyor. Abartmış gibi olmayayım ama hocalar bunu yapanları şikayet edebilmeli...
Kesinlikle. Haberlere çıkıyorlar hala utanmak yerine "ahahsshs çoh ğomik" diyorlar.

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Katılıyorum ama abartmaya lüzum yok. Siz "Ya yapmayın!" felan derseniz, onlarda zevk almaya başlar. Daha çok yaparlar. Her şeyde böyledir. Sadece canlı ders için değil. Yüz vermezseniz 2-3 defa yapıp kenara çekilirler.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Çok saçma ve aşağılık derecede insanların yapacağı bir iş bence.
Dersi dinlemeyeceksen derse girme arkadaş.
Belki biri bile olsa dinliyor ve bir şeyler öğreniyor, bizimki çıkmış şımarıyor diye kendini havalı zannediyor. Sonra da eğitime kötü diyorlar. Dersleri sabote edip de böyle bir şey deme hakkınız yok.
Hoca ders anlatıyor ciddi bir şekilde. Bırak hoca görevini yapıyor ne moralini bozuyorsun öğretmeninin.
Ben neden bu mesajı yazdıktan sonra içimi dökmüş gibi hissettim? Yakınımda böyle yapan biri yok. Öğretmen değilim. :) :) :)

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Çoğunluğu
Gereksizdirler
Okumuş, eğitimli öğretmenlere saygıları yoktur
Emeğe saygıları yoktur
Gelecek hayalleri yoktur

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,772
Engeli basma seçeneği yok mu onların bağlantısına?
Forumda nasıl ban atıyorlarsa direk üyeliklerini yasaklasınlar ve ailesinden ödeme alarak üyeliği geri döndürsünler.