EA: "PES 2012 Bizi Hiç Endişelendirmiyor"

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
18182_550x250.jpg

Son bir kaç haftadır futbol oyunu yakasında PES 2012 ve Konami tarafından bir şeyler görmeye ve duymaya alışmıştık ki EA Sports kanadı bu sefer fena bir göndermede bulundu. FIFA 12'nin oynanış yapımcılarından Aaron Mchardy, son röportajında küçük bir iğneleme yapmış, dinliyoruz efendim:

“Konami'nin farklı bir yönden durumu ele aldığını biliyorum, oyuncu koşuşları ve diğer tüm şeyler konusunda daha net davranıyorlar, ama ben şu anda bizim yaptıklarımızın bizim oyunumuz için daha iyi olduğunu düşünüyorum, o yüzden getirecekleri özellikler konusunda endişelenmiyoruz, ama getirdikleri özelliklerin oyunlarına tam uyacağından eminim."

“Konami ve bizim aynı pazarda birbirimize 2 büyük rakip olmamız iyi bir şey. Her zaman birbirimizi izliyoruz. Her zaman bir gözümüz onların ne yaptığında oldu. Yıllardır bir çok fantastik oyun yapıyorlar."

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-EA_PES_2012_Bizi_Hic_Endiselendirmiyor-18182.htm

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Adam haklı, ekimde de son kararı yine biz vereceğiz

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Xbox'a önce pes 2011'i almıştım, bir yerden sonra sıktı.Sonra fifa'yı aldım genelde fifa takılmaya başladım, pes'in bir çırpınış yapıp kendine gelmesi lazım yoksa fifa atı aldı Üsküdar'ı da geçerse pes biter. :D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Adamlar haklı. Fifa 11 gibi bir şahaser yaptılar. Fifa 12 de öyle olursa pes yavaş yavaş yıkılır.