Yardım E8400 sistemde Windows 10'a yükseltmede yüklenemedi hatası

Bu konuyu okuyanlar

emrehigginbottom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Windows 7 kullanıyorum. Windows 10'a dosyaları kaybetmeden yukselmek istedim fakat mavi Windows kuruluyor ekranında %30'larda Windows 10 yüklenemedi hatası alıyorum pencere şeklinde. Temiz kurulum yapacaktım fakat elimde 4 GB flash bellek var. ISO dosyasının sources klasörüne girip, onun setup.exe'sini çalıştırmayı da denedim fakat Bu yükseltme yolu desteklenmiyor hatası aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

RAM4GB
120GB SSD
Ekran kartı 9500GT
Anakart P5GC MX 1333
İşlemci E8400

Son düzenleme:

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Windows 7 kullanıyorum. Windows 10'a dosyaları kaybetmeden yukselmek istedim fakat mavi Windows kuruluyor ekranında %30'larda Windows 10 yüklenemedi hatası alıyorum pencere şeklinde. Temiz kurulum yapacaktım fakat elimde 4 GB flash bellek var. ISO dosyasının sources klasörüne girip, onun setup.exe'sini çalıştırmayı da denedim fakat Bu yükseltme yolu desteklenmiyor hatası aldım.

RAM4GB
120GB SSD
Ekran kartı 9500GT
Anakart P5GC MX 1333
İşlemci E8400
Temiz kurulumu şöyle yapabilirsiniz. D'ye klasör oluşturup ISO'nun içini atın. Sonrasında PC açılırken F8'e basıp basıp durun. Sonrasında komut istemini açın. Sonrasında d: yazıp enterlayın. Sonra cd klasörünadı yazıp enterlayın. Sonra setup yazıp enterlayın.

emrehigginbottom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Temiz kurulumu şöyle yapabilirsiniz. D'ye klasör oluşturup ISO'nun içini atın. Sonrasında PC açılırken F8'e basıp basıp durun. Sonrasında komut istemini açın. Sonrasında d: yazıp enterlayın. Sonra cd klasörünadı yazıp enterlayın. Sonra setup yazıp enterlayın.
F8'e basınca boot menusu acılıyor.

emrehigginbottom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayarım / c / sağ klik / özellikler / diski temizle diyip bekle / sistem dosyalarını temizle diyip herşeyi işaretleyip temizle diyin. işlemin bitmesini bekle.

daha sonra Windows 10 Update Assistant (Windows 10 Güncelleştirme Yardımcısı)

buradan update asistant ı indir kur.. yardımcı olacaktır..
sorun.png

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
-Güncelleme Yapamıyorum, Başarısız Oluyor, Yeni Sürüm bulmuyor... çözümleri

Bilgisayarım\C\Windows\SoftwareDistribution\Download klasöründeki herşeyi silin.

Çalıştırdan yönetici olarak CMD' yi aç

wuauclt.exe /updatenow
ENTER

W10 Update Sorunları

Yüklenmeme, Yarıda kesilme, İlerlememe Çözümleri

-Başlat > cmd > net stop wuauserv (enter)

-net stop bits (enter)

-C:\Windows\SoftwareDistribution > Data Store ve Download klasörlerinin içerisindeki her şeyi silin.

-Bilgisayarı yeniden başlatın.

-Yukarıdaki yerlerde stop yerine start yazın arka arkaya enter'layın.

Güncelleştirmeleri denetleyin.

Olmazsa alttaki aracı indirin > yönetici olarak çalıştırın > sorunların analiz edilip düzeltilmesini bekleyin bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp Güncelleştirmeleri Denetleyebilirsiniz.

windows 10 update sorun giderici

not: alıntıdır

emrehigginbottom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
-Güncelleme Yapamıyorum, Başarısız Oluyor, Yeni Sürüm bulmuyor... çözümleri

Bilgisayarım\C\Windows\SoftwareDistribution\Download klasöründeki herşeyi silin.

Çalıştırdan yönetici olarak CMD' yi aç

wuauclt.exe /updatenow
ENTER

W10 Update Sorunları

Yüklenmeme, Yarıda kesilme, İlerlememe Çözümleri

-Başlat > cmd > net stop wuauserv (enter)

-net stop bits (enter)

-C:\Windows\SoftwareDistribution > Data Store ve Download klasörlerinin içerisindeki her şeyi silin.

-Bilgisayarı yeniden başlatın.

-Yukarıdaki yerlerde stop yerine start yazın arka arkaya enter'layın.

Güncelleştirmeleri denetleyin.

Olmazsa alttaki aracı indirin > yönetici olarak çalıştırın > sorunların analiz edilip düzeltilmesini bekleyin bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp Güncelleştirmeleri Denetleyebilirsiniz.

windows 10 update sorun giderici

not: alıntıdır
111sorun.png

tek çare clean boot.