Soru E6700 HD 5450 sistem Cities Skylines açar mı?

Bu konuyu okuyanlar

gırbett

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba. Bir şey sormak Istiyorum da Cities skyines kaldırır mı sizce sistemim?
yada kaldıran oyunaları söylermisiniz
Sistemim şu;
Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

gırbett

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben hd6570 ile denemiştim. Diğer özellikler aynıydı. Oynatıyordu oyunu düşük fpsde, engel olmuyordu oynamaya.
hocam bu ekran kartı şey dıye bılıyorum 2011 çıkışlı dıye bılıyorum doğru dımı hd5450

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,497
Şehir büyüyene kadar oynatır. Nüfus arttıktan sonra darlar.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,497
kasmalar mı oluşur hocam
Şehir büyüdükçe oyunda render alınması gereken poligon miktarı artıyor bu ekran kartına yükleniyor. Ayrıca araç ve yaya sayısı da artıyor bu da işlemciye biraz yükleniyor. Yani evet, şehir dolduktan sonra kasma artacaktır.

Eğer alacaksan oyunu, 2 saat oynama süresi dolmamışsa iade edebiliyorsun. Haberin olsun. İade kararı vereceksen haberin olsun.

gırbett

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şehir büyüdükçe oyunda render alınması gereken poligon miktarı artıyor bu ekran kartına yükleniyor. Ayrıca araç ve yaya sayısı da artıyor bu da işlemciye biraz yükleniyor. Yani evet, şehir dolduktan sonra kasma artacaktır.
teşşekürller hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer alacaksan oyunu, 2 saat oynama süresi dolmamışsa iade edebiliyorsun. Haberin olsun. İade kararı vereceksen haberin olsun.
hocam bıde benım sıstem 4 gb ram bıde açmaz dımı
Mesaj otomatik birleştirildi:

şey zamında bedavaya almıştım epıc ten
şey hocam bu sistemle neler oynanabilir acaba önerebilir'misiniz acaba hocam

Son düzenleme: