E-Ticaret İşletmeniz için WooCommerce'i Seçmeniz İçin 10 Neden

Bu konuyu okuyanlar

gurme_woo

Öğrenci
Katılım
7 Eyl 2020
Mesajlar
22
Reaksiyon puanı
20
Puanları
3
Yaş
30
WooCommerce Nedir?

WooCommerce , WordPress için bir e-ticaret eklentisidir . Makul düzeyde esneklik ve envanter ve vergi yönetimi, güvenli ödemeler ve gönderi entegrasyonu gibi birçok hayati özellik ile bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı ve yönetmeyi basitleştirir.

WooCommerce, WordPress için en popüler ve tartışmasız en iyi e-ticaret eklentisidir ve entegrasyonu hem harika SEO değeri hem de e-ticaret yeteneği eklemenize olanak tanır. Aşağıda, WooCommerce'i ve diğer e-ticaret platformlarına göre avantajlarını tercih etmeniz için 10 neden bulacaksınız.

WooCommerce-Is-a-Free-Download.png

E-Ticaret İşletmeniz için WooCommerce'i Seçmeniz İçin 10 Neden

Her yıl binlerce yeni e-ticaret işletmesi kuruluyor ve yeni çevrimiçi perakendeciler, bir platform seçme konusunda seçenek sıkıntısı çekmiyor. Shopify gibi barındırılan bir platform mu yoksa Magento veya WooCommerce gibi kendi kendine barındırılan bir uygulama mı seçmelisiniz ? Mümkün olan en basit çözümü mü yoksa işletmenizle büyüyebilen bir çözümü mü seçmelisiniz?

Dünya çapında yaklaşık 2,3 milyon e-ticaret mağazasında kullanılan WooCommerce, kullanım kolaylığını inanılmaz güç, esneklik ve özelliklerle birleştirdiği için özellikle yeni e-ticaret satıcıları için kullanıcı dosttudur. Aşağıda WooCommerce'in 10 avantajını bulacaksınız .

10-Reasons-to-Choose-WooCommerce-for-Your-eCommerce-Business-1024x627.png


1. Woocommerce Fiyatlandırması


Yeni bir perakendeci bir platform seçtiğinde, fiyatın büyük bir faktör olması muhtemeldir. E-ticaret uygulamaları, ücretsiz olarak yıllık binlerce dolar arasında değişir, ancak fiyattaki bu farkın uygulamanın kapasitesiyle ilintili olması gerekmez.

WooCommerce, önde gelen kurumsal e-Ticaret uygulamalarıyla rekabetçidir, ancak ücretsiz olduğu için, herhangi bir işletme veya girişimci, pahalı destek sözleşmelerine veya özel yazılım lisanslarına taahhüt vermek zorunda kalmadan yeteneklerinden yararlanabilir .

Bazı üçüncü taraf ödeme uygulamalarının ve diğer uzantıların paraya mal olabileceğini, ancak bunun WooCommerce'e yönlendirilmeyeceğini unutmayın.

WooCommerce-Additional-Plugins-to-choose.png


2. WooCommerce Modülerdir

Tıpkı WordPress gibi, WooCommerce de eklentilerin eklenmesiyle genişletilebilecek zengin bir dizi özellik içerir. WooCommerce kullanan perakendeciler bu modülerlikten iki kez yararlanır: Binlerce WordPress eklentisine ve temasına ve ayrıca sadece WooCommerce için oluşturulmuş yüzlerce e-Ticarete özgü uzantıya erişebilirler.

Modüler bir sistemin dehası, monolitik uygulamalarda mümkün olmayan belirli işlevler eklemek için uzantılar oluşturan bir geliştirici topluluğu oluşturmaya yardımcı olmasıdır. Doğru eklentilerle WooCommerce, her perakendeci için mükemmel bir e-ticaret platformu olabilir.

Bu eklentiler, nakliye, ödemeler, ürünlerin nasıl işlendiği ve daha fazlasıyla ilgili işlevselliği artırabilir. WooCommerce, mağazasını kullanırken birkaç ek eklenti geliştirdi ve önerdi.

The-add-product-screen-in-WooCommerce-is-very-similar-to-WordPress2.png


3. WooCommerce WordPress mi?

"Ama WooCommerce sadece WordPress değil mi?".
Bunun anlamı, WooCommerce ana uygulaması tarafından kısıtlandığı için, amaca yönelik bir e-Ticaret uygulaması kadar iyi olamaz.

Gerçekte, WooCommerce'in bir WordPress eklentisi olarak kökeni aslında bir güçtür. WordPress, çok esnek ve işlevsel olduğu için oldukça popülerdir. Milyonlarca işletme, siteleri için en iyi temeli sağladığı için WordPress'i kullanmayı tercih ediyor. Hızlı, güvenli ve kullanımı kolaydır.

WooCommerce, WordPress'in tüm gücünü ve güvenilirliğini devralır ve onu perakendeciler ve müşterileri için birinci sınıf bir e-ticaret deneyimi oluşturmak için kullanır.

WooCommerce-products-dont-have-to-be-physical.png


4. WooCommerce Her Şeyi Satmak İçin Kullanılabilir

WooCommerce inanılmaz derecede esnektir. Bir şey satmak istiyorsanız WooCommerce ile satabilirsiniz. Buna fiziksel ürünler, dijital ürünler, abonelikler, randevular ve çok daha fazlası dahildir. İster tek bir dijital ürün ister çok çeşitli fiziksel ürünler satmayı planlıyor olun, WooCommerce, e-Ticaret uygulamalarının İsviçre Çakısıdır.

Choose-WooCommerce-because-of-its-incredible-dev-community.png


5. WooCommerce Canlı Bir Geliştirici Topluluğuna Sahiptir

Hem WooCommerce hem de WordPress açık kaynaktır; bu, perakendecilerin temel özellikleri değiştirme veya ekleme, yeni uzantılar oluşturma ve özel temalar oluşturma konusunda özgür oldukları anlamına gelir. Bazı az popüler e-ticaret uygulamaları için, bu işi yapabilen geliştiriciler bulmak zordur ve bulunması zor olduğundan pahalıdır.

WooCommerce perakendecileri, geniş bir geliştirici havuzundan ve WooCommerce uzmanlarından yararlanır. WooCommerce mağazanızda değişiklik yapmanız gerekiyorsa, işi sizin için yapacak birini bulmak zor olmayacaktır.

WooCommerce-Sales-Analytics-are-easy-to-use.png


6. WooCommerce Güçlü Analitikleri İçerir

Müşterileriniz hakkında ne kadar çok şey bilirseniz mağazanız ve ürünlerinizle etkileşime girme olasılıkları o kadar fazladır. Eklentiyi kurar kurmaz, WooCommerce, açık ve sezgisel bir arayüzde görüntülenen kapsamlı bir analiz seti sunar. Ek olarak, WooCommerce'i Google Analytics gibi uzantılarla harici analiz hizmetleriyle entegre etmek kolaydır .

7. WooCommerce İşinizle Birlikte Büyüyor

Bir e-ticaret uygulaması seçerken, işletmenizin geleceği hakkında düşünmek iyi bir fikirdir. Şimdi küçük olabilir, ancak zamanla büyüyecek ve ilk günlerde çok fazla karmaşıklık yüklemeden yoğun bir mağazayı destekleyebilecek bir uygulama seçmelisiniz.

Spectator-is-just-one-example-of-a-great-WooCommerce-site.png

WooCommerce arasında değişen mağazalar destekleyen minik engin için . Günde birkaç üründen binlerce kişiye ve bir avuç müşteriden saniyede yüzlerce müşteriye kadar ölçeklenebilir.

8. WooCommerce Birinci Sınıf İçerik Yönetimi Sağlar

Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemine dayalı bir e-Ticaret uygulamasından bekleyebileceğiniz gibi, WooCommerce içerik söz konusu olduğunda hiç de sarkık değildir.

İçerik, e-ticaret pazarlamasının, satış optimizasyonunun ve arama motoru optimizasyonunun önemli bir bileşenidir. Birlikte WordPress ve WooCommerce, blog oluşturma, açılış sayfaları, e-posta pazarlaması ve ürün açıklamaları dahil olmak üzere çok çeşitli içerik yönetimi seçenekleri sunar. Yoast WooCommerce SEO gibi WooCommerce uyumlu SEO eklentileri , perakendecilerin arama için içeriği optimize etmesini kolaylaştırır.

9. WooCommerce Hızlıdır


WordPress ve WooCommerce, her boyuttaki çevrimiçi mağazalar için hızlı ve duyarlı bir e-ticaret deneyimi sağlayabilir.

WooCommerce, performansı en üst düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış , performans açısından optimize edilmiş WooCommerce barındırma ile birleştirilmelidir . Standart web barındırma, WooCommerce'i destekleyebilir, ancak duyarlı, düşük gecikmeli bir e-ticaret deneyimi için gerekli olan yüksek düzeyde optimize edilmiş PHP, MySQL, sunucu ve ağ ortamlarını sağlayamaz.

10. WooCommerce Satış İçin Üretildi

WooCommerce satış için tasarlanmıştır ve yeni bir e-ticaret perakendecisinin kurulması ve çalışması için ihtiyaç duyduğu her şeyi içerir:

Mağazanızla kolayca entegre edilebilen 100'den fazla ödeme ağ geçidi .
Yapılandırılabilir gönderi bölgeleri ve gönderi sınıfları ile birden fazla gönderi yöntemi .
Stok yönetimi, geri ödemeler, sipariş yönetimi, e-posta yönetimi ve e-ticaret mağazanızı verimli bir şekilde yönetmek için ihtiyacınız olan diğer her şey için sezgisel bir arka uç.
Binlerce yapılandırılabilir ve mobil uyumlu ücretsiz ve premium WooCommerce teması arasından seçim yapın veya mağazanıza benzersiz bir görünüm kazandırmak için özel bir tema oluşturun.
Hazırlanıp çalıştırılması gereken yeni e-ticaret perakendecileri için rehberlik sağlayan birinci sınıf belgeler .

Neden WooCommerce'i Seçmelisiniz?
Kısacası, WooCommerce hızlı, kullanımı kolay ve e-Ticaret işinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen eksiksiz bir e-ticaret çözümü sağlar.

Makalenin orjinali : 10 Reasons to Choose WooCommerce for Your eCommerce Business
 
Üst