E-posta kotası limitsiz bir hosting firma öneresi?

Merhaba,

babam ile Home ofis şekilde çalışıyoruz, şahıs firmamız var. İnternet sayfası sadece yasal sorunluluk nedeniyle aktif. Asıl iş trafiği eposta ile yapılmakta. Hali hazırda natro.com dan alan adı ve hosting paketi kullanıyorduk. Bugün itibariyle üyeliğimiz sonlandı. Destek konusunda çok iyi bir firma olmakla beraber eposta kotası 250mb ve ilave ücretle bile yükseltilemiyor.. Geçen yıl zoraki uzatmıştık. Bu konuyla ilgili arkadaşlardan tavsiye rica ediyorum..Hizmet ve destek kalitesi natro.com gibi fakat eposta kotası olmayan bir firma önerebilir misiniz ? İkinci olarak da, bugün itibariyle alanadı süremiz doldu. Hosting paketi ise 30 ekimde biticekmiş. Ben şimdi alan adımızı başka bir firmaya taşıyabilir miyim ? Cevaplar için teşekkürler.. saygılar..
 

astegon

Profesör
Yabancı hosting isterseniz hostmonster önerebilirim. Sınırsız hemen her şey.

Alan adınızı da dilediğiniz zaman hosting firmanıza taşıyabilirsiniz.
 

Toughwolf

Asistan
Google ile Microsoftun isletme cozumleri de aylik 5$ dan basliyor. Diger email saglayicilarin da kesin isletme cozumleri vardir. Onlara da bakabilirsin
 

engerex

Dekan
eposta servisini Gmail, Zoho, Yandex gibi servislere taşırsan kota problemin olmaz. eposta gönderip alacağın adres firma adresin olacak. Kota, dosya eki limiti gibi konularda da sıkıntı yaşamazsın. Bir ücret ödemene gerekte yok.
 

Son mesajlar

Üst