E-okula ne oldu?

Bu konuyu okuyanlar

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
karne gününe kadar açılmıyıcakmış herelda artık karnede görürsünüz hoca öle dedi :D

UzmanWeb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öğretmen not girişlerinde sorun yok.Gündüzleri biraz yavaşlıyor.Henüz bir açıklama yapılmadı ama o kadar öğrenci düşünüldüğünde, okullardaki not girişleri aksamasın diye girişlere kapatılmıştır diye düşünüyorum.Yine de bu dönem işler biraz sıkıntılı olur.İlerleyen yıllarda düzene oturur.

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Görevli değilim yani bahsedilen siteyle alakalı bir görevim yok.Öğretmenlerin not girdiği dönemlerde girilememesi normaldir.Zaten bakanlık öğretmenlere resmi yazı gönderdi not girişlerini son güne bırakmayın sistem kilitleniyor diye..

Ama anlaşılan o ki yine son günlere bırakmışlar.:D

zohrak aslında haklısın öğretmenlerinde bir hatası vardır. Ama sağlam bir altyapı olsaydı sence öğrencilere kapatılır mıydı site?

Arkadaşlar çökmedi diyorsunuz. Zaten girilirken çökecek duruma gelmiş ki kapatılmış. Devlet sitesini savunmayın bize. Altyapının ne kadar zayıf olduğunu herkez biliyor.

Çoğunlukta aynı görüşte olduğumuz için zohrak'ın yorumlarını hep takip etmişimdir. Seviyeli ve düzgün yorumlarınıda saymalıyız. ( Görende yağ çekiyoz sanacak :D )

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
la biraz hack yapmasıı bilsem ne olursu sanki :D (ilerde öğrenicem o ayrı tabi)

comolince_11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zohrak aslında haklısın öğretmenlerinde bir hatası vardır. Ama sağlam bir altyapı olsaydı sence öğrencilere kapatılır mıydı site?

Arkadaşlar çökmedi diyorsunuz. Zaten girilirken çökecek duruma gelmiş ki kapatılmış. Devlet sitesini savunmayın bize. Altyapının ne kadar zayıf olduğunu herkez biliyor.

Çoğunlukta aynı görüşte olduğumuz için zohrak'ın yorumlarını hep takip etmişimdir. Seviyeli ve düzgün yorumlarınıda saymalıyız. ( Görende yağ çekiyoz sanacak :D )

Haklısın bana göre.

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Yapmayı bilsende hacklemek yemez :D çünki milli eğitimin direk bilişim suçları :D

hack yapmasını bilen birisine senin dedigin vız gelir ki bunu yapmaya kalkan saten tehlikeyi göze almıştır ;) (ben hariç :D )

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
hack yapmasını bilen birisine senin dedigin vız gelir ki bunu yapmaya kalkan saten tehlikeyi göze almıştır ;) (ben hariç :D )

vız gelmez işte :D vız gelse önüne geleni hackler 2. ise öle her siteyi hacklemek kolay değildir ilk önce açığını ararsın açığı yoksa zor Bide dediğin site milli eğitim yane çok zor ama ekip çalışması ile indexsini filan halledebilirisn ama oda iyi bi ekip olucak ;) reklama girmese vericemde 2 3 hacker grup :happy:

e-k@til

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dönem ve yıl bitimlerine 1-2 hafta kala E-okul'u öğrencilere kapatıyorlar.O yüzden boşuna denemeyin

RoMaNTiiZMa

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şu güzelim devletim herşeye ayak uydruyor ama bu teknoloji onu çok yoruyor galiba.
İlk karnem.net ile başladılar Güzel 1 uygulama ama notlar girilmiyordu sonra e-okul getirdiler kayıtlar güya bu siteden yapılacak okullarda kalabalık olmayacaktı kardeşimi kaydttirmek için milli eğitime gitmek zorunda kaldık. neymiş ? siteler aşırı yükleme olmuş. Tabiki olucak kardeşim adam akıllı 1 sunucu kullanın :mad: Sinirlendim şimdi. :D

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Gıcık oldum şu E-okula ya... Günlerdir girmeye uğraşıyorum bir türlü giremiyorum. Bazen zar zor giriş sayfası açılıyor ondada güvenlik kodu gözükmüyor. Onunda çaresini buldum, yandaki resme tıklıyorum güvenlik kodu gözükmesede sesli söylüyor ama yinede giriş yapamıyorum. Yarım saatte yüklenmiyor sayfa. En sonda hata veriyor.

mustekin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Not giriyoruz gençler not. Daha karneleriniz basılacak bu sebeble giremezsiniz bir süre. Sınavlarınızda başarılar.

srdrvrl

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Vbs dediğiniz neki 2 senedir var sanki ondan giripte bakıyordunuz.

Ama bende merak ediyorum. Gece 2 lerde 3 lerde deniyorum gene olmuyor.
Size bir kopya google vbs yazıp önbellekten girerseniz sadece güvenlik kodunun yüklenmesi gerecek bu yüzden ddaha kolay giriş yapabilirsiniz belki(ben daha giremedim)

srdrvrl

Asistan
Reaksiyon puanı
1
» e-Okul Sistemi Duyuru

» e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş, 24 Ocak 2008 tarihine kadar karne hazırlıkları nedeniyle 19:00--08:30 saatleri arasında yapılabilecektir.

http://e-okul.meb.gov.tr/external.htm

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
@srdrvrl VBS kaç senedir var bilmiyorum, ama biz liseliler için daha bir ayını bile doldurmadı. Eskiden sadece ilköğretimler içindi.

Duyuruyu biraz önce bende gördüm. Ama o saatler arasıda giriş yapabileceğimi sanmıyorum.

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
3gündür annemin notlarını gircem rezil siteye giremiyorum yaptınız bari adam gibi yapın -ULAN- .annemde sanıyoki bilerek uğraşmak istemiyo çocuk sanıyo!

comolince_11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:D :D :D 19:00 da deniyecem girmesse... :D Yok birşey yapmayacam sadece deneyecem :d :d :d :d

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Hiç denemeyin şu an öğretmenler de giriş yapamıyorlar.