Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Kullanan Var Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 almayı düşünüyorum ortalama Fiyatı 3500-4000 arasında. Bu ürünü kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Çekim gücü, kullanım zorluğu veya kolaylığı gibi.

Reaksiyon puanı
5,171
Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 almayı düşünüyorum ortalama Fiyatı 3500-4000 arasında. Bu ürünü kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Çekim gücü, kullanım zorluğu veya kolaylığı gibi.
2 yıldır Total Animal kullanıyorum ben. Sanırım sizin bahsettiğiniz modelin eski versiyonu. Şunu söylemeliyim ki evde hayvan yoksa en yüksek paket olan animal paketini almaya gerek yok. Çünkü animal versiyona özel pek çok aparatı daha kutusundan çıkarmadım.

Çekim gücü açısından çok güçlü değil açıkcası. Dolayısı ile çok kolay süpürülüyor ancak halıda iz vs bırakmıyor. Süpürdükten sonra bi arkana dönüp bakıyorsun gerçekten süpürdü mü diye ancak filtre ye baktığında bir süpürge nin alamayacağı kadar hov aldığını fark ediyorsun. Gerçekten başarılı bir süpürge ama dükkan gibi faza pis yerlerin temizliği için uygun olmayabilir.

Gatantiside çok iyi geçen ay yanlışlıkla farketmeden araba ile süpürge nin plastik borusunun üstünden geçtim. Boru kırıldı. Fazla ayrıntıya girmeden garantiye durumu açıkladım. 500tl lik parçayı ücretsiz gönderdiler. Eski parçanında iadesini istemediler üstelik.