Dynamic Disk Converter Professional 3.0

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
4440x331.jpg

Program, dinamik disk olarak yapılandırılmış hdd yi temel diske convert etmeye yarıyor, hdd içindeki verileri silmeden bu işlemi gerçekleştiriyor.

Dynamic Disk Converter Professional 3.0 | 7.2MB

Dynamic Disk Converter is a professional dynamic disk management wizard to optimize your disk type management, with the main feature to directly convert dynamic disk back to basic disk without losing data, It works sector by sector to convert/clone from spanned, striped, mirrored and RAID 5 volume to a basic partition. What's more, for an unreadable dynamic disk and invalid dynamic disk, it can also professionally revert to basic disk and retrieve the data you desired.

Major Features:

* Convert an invalid or unreadable dynamic disk to basic disk. NEW
* Support spanned volume, striped volume (RAID 0), mirrored volume (RAID 1) and RAID 5 volume convert (clone) to basic partition.
* Ensure system bootable after reverting dynamic to basic disk.
* Ensure data security during the conversion process.
* Support single disk and volume with the maximum capacity of 2TB.
* Support for FAT, FAT32, NTFS, exFAT and others (e.g. ext2, ext3) file systems.
* User friendly interface makes your usage more easily and efficiently.
* Smoothly work on Windows 7/Vista/XP/2000 and Windows Server 2003/2008.

Download links:

http://www.dynamic-disk.com/download.html
http://www.fileserve.com/file/UyFj6pa/DDC_Pro3.0.rar

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Resmi Sitelerden paylaşmaya özen gösterelim arkadaşlar.

eudance

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dinamik ve temel disk nedir ? Aanlatabilir misiniz acaba ??

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
biri kısaca anlatsın yav. ama halk dilinde ? .d yani benim şuan kullandığım hdd tipi ne, neye çevirrirsem iyi olur yda neden çevirmeliyim....

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
karşılaştıgıım durum şu ve çözümüde bu program kısaca şu işe yarıyor.

kendi bilgisayarında hdd ni dinamik diske çevirip içini filmle mp3 program la doldurdun diyelım ve sorun yok uzun yıllar çalıştın.
ama o hdd yi başka pc ye taktın içerigini göremiyorsun sadece usblı tv ve dvd playerlarda sorunsuz içerik gorunuyor. temel diske çevirdiiginde ise içerik formatlanıyor.
bu durumda bu program işe yarıyor dinamik hdd yi temele ve çeviriyor içerigine zarar vermeden.

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
karşılaştıgıım durum şu ve çözümüde bu program kısaca şu işe yarıyor.

kendi bilgisayarında hdd ni dinamik diske çevirip içini filmle mp3 program la doldurdun diyelım ve sorun yok uzun yıllar çalıştın.
ama o hdd yi başka pc ye taktın içerigini göremiyorsun sadece usblı tv ve dvd playerlarda sorunsuz içerik gorunuyor. temel diske çevirdiiginde ise içerik formatlanıyor.
bu durumda bu program işe yarıyor dinamik hdd yi temele ve çeviriyor içerigine zarar vermeden.

yani benim diskim şuan temel. peki yine temel kalsada film ve müzik depolasam ve uzun yıllar kullansam ne olur ? neden dinamiğe çevirmeliyim ki ?

herasia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aman diyim harddiskinizi sakın dinamik diske çevirmeyin ben yaptım bir süre kullandım bilgisayarımı formatladıktan sonra baktım ki d: sürücüsü uçmuş :( bütün verilerimi kaybettim

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
yani benim diskim şuan temel. peki yine temel kalsada film ve müzik depolasam ve uzun yıllar kullansam ne olur ? neden dinamiğe çevirmeliyim ki ?
dinamiğe cevirin demiyorumki dinamik diski temel diske çeviriyor bu program.

lediod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanımı nasıl olacak yardımcı olabilirmisiniz ? İçindeki hiç bir bilgi silinmeyecek değil mi ?

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
evet silinmez cok basit ac programı proceed de bu kadar

lediod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim başka hiç bir yerde bulamadım sizin sayenizde büyük bir mesuliyetten kurtardınız beni.. Anlamadığım dinamik olunca neden sistem kurulmasına izin vermiyor...

Reaksiyon puanı
188
Dinamik diskler yazilimsal RAID ya da mirror disk gibi yapılar için çıkarılmış bir yapı. Bu yüzden izin vermiyor olabilir.

hdyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu programın ful versiyonu varmı yada seriali demosu işlem yapmıyor

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
[MENTION=59960]hdyt[/MENTION] forumda bu tür paylaşımlar yapmıyoruz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar , Bu programı kullandım. Dynamic diskimi basic diske çevirdim. Ama dendiği gibi veri kaybı olmuyor ifadesi benim için yalan oldu. Bütün verilerim gitti. Disk Unallocated oldu. Formatlayıp recovery programlarıyla bilgilerimi kurtarmayı deneyeceğim..:((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar , Bu programı kullandım. Dynamic diskimi basic diske çevirdim. Ama dendiği gibi veri kaybı olmuyor ifadesi benim için yalan oldu. Bütün verilerim gitti. Disk Unallocated oldu. Formatlayıp recovery programlarıyla bilgilerimi kurtarmayı deneyeceğim..:((

Kardeşin dediği gibi banada aynısı oldu. 1 TB lık disk içindekiler uçtu. Ya nası bi iştir be kardeşim. Şimdi programı yapanlara uzun uzun bir mesaj içeriği gönderiyorum..
Biz yandık siz YANMAYINNNNNNNN!!!!