DVD-RW ve Mikrofon - SORUN ÇÖZÜLDÜ

Bu konuyu okuyanlar

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Msn,skype veya google talk gibi yerlerde sesli arama yapamıyorum.Dinlediğim müzik sesi karşı tarafa gidiyor fakat benim sesim gitmiyor.denetim masasından insan sesini sına dedim o da işe yaramadı.

DVD-RW sürücümü bilgisayarım DVD-RAM olarak algılıyor.Nero gibi programlarda işe yaramıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
lucifer dedi ki:
Msn,skype veya google talk gibi yerlerde sesli arama yapamıyorum.Dinlediğim müzik sesi karşı tarafa gidiyor fakat benim sesim gitmiyor.denetim masasından insan sesini sına dedim o da işe yaramadı.

DVD-RW sürücümü bilgisayarım DVD-RAM olarak algılıyor.Nero gibi programlarda işe yaramıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum
benim DVD-RW sürücüm de xpde DVD-RAM olarak gözüküyor 1 senedir problemsiz Cd/DVD yakma işlemlerinde Neroyla olsun Alcohol ile olsun kullanıyorum
Dinlediğin müzik sesi karşı tarafa gittiği için zaten mikrofonun işe yaramıyor pc hoparlörünü mikrofon olarak algılıyor,ses simgesine çift tıkla menüden özelliklere gir orada kaydetme diyealt seçenek olması lazım orada sadece mikrofonu işaretle

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
başlık haberlerden talındı. kolay gelsin..

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Nero DVD-RW görmüyo bu yüzden hiç birşey yapamıyorum.

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Problem çözüldü.Nasıl oldu bilmiyorum ama pc'yi formatladıktan sonra nero ile dvd yazmaya başladım :D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
lucifer dedi ki:
Problem çözüldü.Nasıl oldu bilmiyorum ama pc'yi formatladıktan sonra nero ile dvd yazmaya başladım :D
tebrikler :)

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Sorunumla sürekli ilgilendiğin için teşekkür ederim jojoba :)