DVD aldım End of Days filmi izleyemiyorum program tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,234
Arkadaşlar merhaba, geçen sevdiğim bir film olan Schwarzenegger filmi End of days aldım.

lakin açamıyorum laptopta bir program bulmuştum masa üstünde turunculu beyazlı bir programdı ama oda filmin yarısında kapatıyordu, bana bu filmi izletecek dvd programı tavsiye edermisiniz.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,234

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
VideoLan VLC Player ile deneyin. Olmaz ise Cyberlink PowerDVD ile deneyin. VLC Player'ın açamadığı veya takılarak oynattığı videoları PowerDVD ile sorunsuz açıyordum.

Bu konuda PowerDVD'den daha iysine rastlamadım açıkçası. Ama lisans ücreti çok pahalı. Allah'tan 4 sene önce dolar düşükken almıştım. Bende PowerDVD 16 var. Eski olmasına rağmen sorunsuz açıyor DVD'leri.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya MakeMKV programı ile DVD içeriğindeki videoyu MKV formatında bilgisayara kaydedip VLC Player ile MKV formatındaki videoyu oynatmayı deneyebilirsiniz. Ama convert yapacağı için birkaç saat sürebilir.

Son düzenleme:

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,234
Arkadaşlar gom player yükledim filmi oynatıyor sıkıntı yok güzel program ama bu seferde ses yok

VideoLan VLC Player ile deneyin. Olmaz ise Cyberlink PowerDVD ile deneyin. VLC Player'ın açamadığı veya takılarak oynattığı videoları PowerDVD ile sorunsuz açıyordum.

Bu konuda PowerDVD'den daha iysine rastlamadım açıkçası. Ama lisans ücreti çok pahalı. Allah'tan 4 sene önce dolar düşükken almıştım. Bende PowerDVD 16 var. Eski olmasına rağmen sorunsuz açıyor DVD'leri.

Veya MakeMKV programı ile DVD içeriğindeki videoyu MKV formatında bilgisayara kaydedip VLC Player ile MKV formatındaki videoyu oynatmayı deneyebilirsiniz. Ama convert yapacağı için birkaç saat sürebilir.

gom player açtı oynatıyor sorun yok ama ses açamadım ayarlarda problem yok ama ses yok, vlc yüklemiştim ondada film yarıda bitiyordu tamamını izleyemedim vlc ile

Leadtek

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Senin DVD'de çizik varsa sürücü okuyamıyor olabilir

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
PowerDVD ile deneyin, %99 çözülecektir.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,234
İmkanı yok zira yakın geçmişte sıfır aldım bir kere izledim yarıdada kesince kaldırdım şimdi izlemek istiyorum