Düzgün jitter click nasıl yapılır?

Bu konuyu okuyanlar

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
İki parmak ile yapabiliyorum ama o zaman da fare tam oturmuyor. Tek parmak ile yaparken de yavaş oluyor. İki parmak ile yapabildim ama sorunum kavramak. Kullandığım fare:
1606905865759.png

Bu. Uç taraflarda iyi oluyor ama elim geri aşağısına kayıyor. İyi jitter için ne önerirsiniz? Birde fare biraz büyük geliyor bana.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Son düzenleme:

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Peki bu farede nasıl yapabilirim. Yandaki 3 click tuşu ile idare ediyorum ve 10CPS görüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fare iyi mi peki?
Kullanmadığım için yorum yapamayacağım. Zaten hayatımda pahalı mouse olarak 3 yıl önce rival 100 eski kasa (O zaman yeniydi.) almıştım 120 TL'ye. Boyutu küçük, parmaklarım uzun olmasına rağmen rahatsız etmiyor. (Başka mouseler deneyim ettim ama satın almadım.)
Şu mousenin incelemesini izlemiştim ve hoşuma gitmişti. O zaman 70TL falandı galiba. Belki daha iyileri vardır, bilemiyorum.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Kullanmadığım için yorum yapamayacağım. Zaten hayatımda pahalı mouse olarak 3 yıl önce rival 100 eski kasa (O zaman yeniydi.) almıştım 120 TL'ye. Boyutu küçük, parmaklarım uzun olmasına rağmen rahatsız etmiyor. (Başka mouseler deneyim ettim ama satın almadım.)
Şu mousenin incelemesini izlemiştim ve hoşuma gitmişti. O zaman 70TL falandı galiba. Belki daha iyileri vardır, bilemiyorum.
O clickleri geniş yani değil mi? Bu farede butterfly yapılmıyor.

Yani o farede yaparım butterfly ve jitter yapılabilir yani.

@Overclocked Bloody A90 nasıldır sence? Bu bozulunca ona geçerim belki.

Son düzenleme: