Düşük Sistemli Oyun Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

OgrBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Bu Soruyu Daha Öncede Sormuştum Hatta Bir Çok Oyun İndirdim Ve Oynadım Tavsiyeler Üzerine Hepsi Güzeldi Ama Oyunlardan Çabuk Sıkıldım Yeni Önerilerinizi BekliyoruCm
Call Of Duty ,Mafia Ve Gta Serisinden Öneri Yazmayınız

Ekran Kartı 512 mb
işlemci 2.60ghz
64 BİT
4GB RAM

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Bu Soruyu Daha Öncede Sormuştum Hatta Bir Çok Oyun İndirdim Ve Oynadım Tavsiyeler Üzerine Hepsi Güzeldi Ama Oyunlardan Çabuk Sıkıldım Yeni Önerilerinizi BekliyoruCm

Ekran Kartı 512 mb
işlemci 2.60ghz
64 BİT
4GB RAM
Battlefield Bad Company .
Sistemim bu oyun için çok ama çok yüksek olsa bile hala oynuyorum . Zamanında gt 310 m ile bile oynuyordum ultra ayarlarda bence sende ultra ayarlarda oynayabilirsin.

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
MB Warband (Güzel modlarla birlikte)
Assasins Creed II
Eğer single oyunlardan sıkıldıysanız MMORPG oyunları da araştırabilirsiniz.

OgrBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Son düzenleme:

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
crysis 2 tam bi teknoloji harikası. düşük sistem gereksinimi, az yer kaplaması, türkçe seslendirme, güzel grafikler, rahat oynanış.

XEDGE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Half life serisi olabilir,postal2,vecter,team fortress 2,nfs most wantedve son olarak ta heroes & generals(ücretsiz).benim bildiklerim en iyi bunlar bazıları 4 gb ram istiyor olabilir hatırlamıyorum ama genel olarak bu

Morfar25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Half life 2 serisinin şiddetle tavsiye ederim bir de tr yama yaparsın cok iyi gta sa varsa mta yükle arkadaşın felan varsa mta gayet eğlenceli özellikle türk rp sunucuları freemode sunucuları güzel vakit gecirirsin minecraft oynaya bilirisin şöyle oynarsın aternos diye bir site var kolayca server acılıyor alırsın yanına bi arkadas oynarsınız mc survival gayet eğlenceli bir vakit gecirirsin (minecraft survival tarafı güzel online kısmı güzel degil serverlar felan)

OgrBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Half life 2 serisinin şiddetle tavsiye ederim bir de tr yama yaparsın cok iyi gta sa varsa mta yükle arkadaşın felan varsa mta gayet eğlenceli özellikle türk rp sunucuları freemode sunucuları güzel vakit gecirirsin minecraft oynaya bilirisin şöyle oynarsın aternos diye bir site var kolayca server acılıyor alırsın yanına bi arkadas oynarsınız mc survival gayet eğlenceli bir vakit gecirirsin (minecraft survival tarafı güzel online kısmı güzel degil serverlar felan)
Öneri İçin Teşekkürler Mta yı Biliyorum Çokda Oynadım ama online oyun oynamak istemiyorum half life ise sürekli hata veriyor açamıyorum minecraft ise çok begendigim bi oyun deil

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Battlefield Bad Company .
Sistemim bu oyun için çok ama çok yüksek olsa bile hala oynuyorum . Zamanında gt 310 m ile bile oynuyordum ultra ayarlarda bence sende ultra ayarlarda oynayabilirsin.
O ekran kartının modeli GT değil. GeForce.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972

Ekran Kartı 512 mb
işlemci 2.60ghz
64 BİT
4GB RAM