Destek Düşük fps sorunu yaşıyorum her şeyi denedim

Gdrrr

Öğrenci
Oyle gibi gözüküyor, Birisi sürücüleri denetlemem için bi program söylemişti bildiğiniz o tip bi program var mı

EmreAladag32

Doçent
Bazı laptop modellerinde BIOS ayarlarında ekran kartı seçimi için ayar oluyor, oradan harici ekran kartını seçmeniz sorunu çözebilir. Benimkinin ayarında 2 seçenek var "oyuna göre otomatik seçim ve seçimi kullanıcıya bırak" ben istediğim zaman hariciye geçiyorum istediğim zaman dahili karta geçiyorum mesela.
Mesaj otomatik birleştirildi:

BIOS ayarını yaptıktan sonra NVIDIA ayarlarından performansı seçerseniz sürekli harici kartınızı kullanır oyunlar.

Gdrrr

Öğrenci
Laptopa bosuna para vermişsin yazık eğer oyun oynayacaksan pc al
Bazı laptop modellerinde BIOS ayarlarında ekran kartı seçimi için ayar oluyor, oradan harici ekran kartını seçmeniz sorunu çözebilir. Benimkinin ayarında 2 seçenek var "oyuna göre otomatik seçim ve seçimi kullanıcıya bırak" ben istediğim zaman hariciye geçiyorum istediğim zaman dahili karta geçiyorum mesela.
Mesaj otomatik birleştirildi:

BIOS ayarını yaptıktan sonra NVIDIA ayarlarından performansı seçerseniz sürekli harici kartınızı kullanır oyunlar.
Harici ekran kartı çalışıyor ya benim bilgisayarın sorunu işlemciyi oyuna vermiyor test yaparken normal olması gereken sonuçlar alıyorum ama oyunda işlemciyi az kullanıyor