Öneri Düşük bütçeli akıllı bileklik önerisi

Bu konuyu okuyanlar

volkanmelody

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Huawei Band 3e düşünüyorum, bütçem 120tl civarlarında. Açıkçası çok fazla ihtiyacım olan bir ürün değil o yüzden fazla para vermek istemiyorum ama ne olduğu belli olmayan ürünlerden de almak istemiyorum. Huaweinin en ucuz bilekliği bu şu an. Nabız ölçeri vs. yok ama adım sayması ve yakılan kaloriyi göstermesi yeterli benim için. Bu fiyata veya bu fiyatın bir tık üstüne önerebileceğiniz bileklik var mı?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Açıkçası ben almış iken az daha çıkıp hiç yoktan 200 TL bandına çıkıp Amoled ekranlı bir ürün almanı öneririm.

Band 3e çok eski bir ürün değil mi. Daha geçenlerde Band 6 çıktı.

volkanmelody

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Açıkçası ben almış iken az daha çıkıp hiç yoktan 200 TL bandına çıkıp Amoled ekranlı bir ürün almanı öneririm.

Band 3e çok eski bir ürün değil mi. Daha geçenlerde Band 6 çıktı.
Sıklıkla kullanmayacağım için 200tl bütçe ayırmak istemiyorum. Ve ürünün eski olması beni pek alakadar etmiyor, sunduğu özelliklere bakıyorum. Yani ekranın tek renk olması ve küçük olması kötü evet, ama bu bütçe aralığında amoled bulabilir miyim bilmiyorum

..melihhunal..

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Huawei Band 3e düşünüyorum, bütçem 120tl civarlarında. Açıkçası çok fazla ihtiyacım olan bir ürün değil o yüzden fazla para vermek istemiyorum ama ne olduğu belli olmayan ürünlerden de almak istemiyorum. Huaweinin en ucuz bilekliği bu şu an. Nabız ölçeri vs. yok ama adım sayması ve yakılan kaloriyi göstermesi yeterli benim için. Bu fiyata veya bu fiyatın bir tık üstüne önerebileceğiniz bileklik var mı?
Bütçene göre huawei band 3 alabilirsin ama benim önerim realmi band veya Xiaomi Mi Band 4C alman. Daha 1 ay önce 100 TL'ye realme band aldım gerçekten fiyatlar çok değişik.

volkanmelody

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Bütçene göre huawei band 3 alabilirsin ama benim önerim realmi band veya Xiaomi Mi Band 4C alman. Daha 1 ay önce 100 TL'ye realme band aldım gerçekten fiyatlar çok değişik.
Hocam bütçeyi daha fazla arttırmak istemiyorum dediğim gibi ilk kez kullanacağım bir şey belki de sonradan pek işime yaramadığını farkedeceğim bilemem yani. 120-140TL civarında daha iyisi var mıdır?