Soru Durup Dururken Gelen Sesler

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Telefonumda durup dururken arkadan reklam sesi gibi birşey geliyor o ses geliyorken arka planda sadece sistem uygulamaları , Poco Launcher , uTorrent vardı uTorrentden şüphelendiği icin programı başlattım üstte Twitter Reklamı vardı arka planda çalışırken gelen reklam seslerini nasıl engelliyebilirim

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Telefonumda durup dururken arkadan reklam sesi gibi birşey geliyor o ses geliyorken arka planda sadece sistem uygulamaları , Poco Launcher , uTorrent vardı uTorrentden şüphelendiği icin programı başlattım üstte Twitter Reklamı vardı arka planda çalışırken gelen reklam seslerini nasıl engelliyebilirim
Eset nod 32 antivirus ile tarat , Malwarebytes ile tarat

Vexana Ripper ?

Asistan
Reaksiyon puanı
89
uTorrent Uygulamasına Güvenmeyin Sakın
Mesaj otomatik birleştirildi:

uTorrent Uygulamasına Güvenmeyin Sakın
Ben Bir Keresinde İndirdim Eset Truva Dedi Sonra Kurmadan Sildim

Son düzenleme:

NostaljikWin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Belkide sizin telefonunuzda sesinizin gelmesi adware virüsünüde bağlı olabilir bir keresinde dayımın başına gelmişti yanlışlıkla reklam tuşuna basmıştı sonrasında telefonuna her açtığında karşısına reklam geliyordu. Bazen telefon kapalı olsa bile değişik değişik bulgarca sesler geliyordu sanki birisi telefondan konuşuyormuş gibi sonrasında play storesi gitti dayım antivirüs indirmek istedi ama indiremedi. Sonrasında dayım apk olarak mcafee indirdi ve virüs ortadan kalktı ve telefon eskisi gibi döndü.