Durduk yere VAC Ban yemek

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Size bugün başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum:
Steam hesabıma giriş yaptım ve karşılaştığım manzara "CSGO'dan VAC yasağı yediniz." Lakin anlamadığım şey ben 2015'ten beri düzenli oynayan birisiyim 1400 saatim var Usta Muhafız rütbesindeyim. Neden hile yapma ihtiyacı duyayım ya da takımımı öldüreyim troll seven insan değilim. Diyeceksiniz şimdi sistem hata yapmaz o yapay zekadır falan da ben şahsen Overwatch'dan falan yediğimi düşünüyorum lakin ona düşecek kadar da iyi bir oynayışım(hileye benzer) ya da takımdan birini bilerek vurmam yok.. VAC banın hatalı olduğunu düşünüyorum bunu nereye arz edebilirim?
Not: Steam Desteğe yazdım cevap bekliyorum.
Dipnot: Bana hep Oyuna girdiğimde bildirim geliyordu şikayet ettiğim insanların yasaklandığına dair bu iyi bir şey değil mi hileleri yasaklatmak Güven faktörümün yükseldiğini düşünüyordum doğru raporlar ile.
Hesabım budur göz atmak isteyen olursa:

Son düzenleme:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bende VAC aldım sebepsiz yere ve 2 yıldır Steam destek ilgileniyor ve banım kaldırılacak. Kısaca geçmiş olsun, kaldırmıyorlar da.

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Bende o inceleme hiç bitmedi...
Peki önerin nedir reyiz yeni hesap mı açayım bundan devam mı edeyim CS oynamasam da olur bir tarafım düzgün baştan başla diyor diğer tarafım 4-5 yıllık hesap ve 100 tane oyun var diyor 33 level hesap bırakasımda gelmiyor..

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Peki önerin nedir reyiz yeni hesap mı açayım bundan devam mı edeyim CS oynamasam da olur bir tarafım düzgün baştan başla diyor diğer tarafım 4-5 yıllık hesap ve 100 tane oyun var diyor 33 level hesap bırakasımda gelmiyor..
Bende vac yedikten sonra arada bir yan hesaptan 30 dakika surf atıp çıkıyorum. CS'ye tekrar başlamaktansa yeni oyunlara başlamanı öneririm. Ben CS'yi bıraktıktan sonra Lol'e CS gibi bağımlı oldum en azından desteğe yazdığım zaman bir gün içinde cevaplıyorlar, mağdur etmiyorlar hatalı ceza almışsam cezamı kaldırıyorlar. Şu aralar tüm gün FiveM oynuyorum arkadaşın sunucusunda en azından Lol ve CS gibi kazanma kaybetme derdim, rank atlama derdim yok rahat rahat rolümü yapıyorum.

yusufozkan58

Profesör
Reaksiyon puanı
1,393
Overwatch tan yiyince zaten Overwatc dan yediğini belirtiyor . Normal yediysen banın açılma olasılığı milyonda bir .

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
İste ben bunu anlamıyorum, o kadar oyun olan bir hesabı neden bırakır ki insan?

Hesap değeri icin diyorsan da satmıyorsan neden takılıyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cs icin de yeni oyunlara başla, CS-GO’yu bırakmak da güzel bir şey oluyor çünkü farklı tatlar tatmış olursun, @Froseth ’in verdiği gibi bir örnek olabilir veya ben kendiminkini söyleyeyim:
Her taraftan hoşuma gidebilecek oyunlar alıp oynuyorum, su aralar Lara Croft oyunlarına başladım.

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Bende vac yedikten sonra arada bir yan hesaptan 30 dakika surf atıp çıkıyorum. CS'ye tekrar başlamaktansa yeni oyunlara başlamanı öneririm. Ben CS'yi bıraktıktan sonra Lol'e CS gibi bağımlı oldum en azından desteğe yazdığım zaman bir gün içinde cevaplıyorlar, mağdur etmiyorlar hatalı ceza almışsam cezamı kaldırıyorlar. Şu aralar tüm gün FiveM oynuyorum arkadaşın sunucusunda en azından Lol ve CS gibi kazanma kaybetme derdim, rank atlama derdim yok rahat rahat rolümü yapıyorum.
Zaten 7 yıldır LOL oynuyorum LOL'ün yeri ayrı XD hikayeli oyunlara bayağı düşkünüm ondan o kadar oyun edindim de CS arkadaşlarla oynandığından yeri ayrıydı.. bakalım hayırlısı dönecekler mi şuan abimin Steam hesabını kendime aldım onda devam edeceğim CS'ye