Dünyayı Bir UFO Kurtarmış!!!

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
65374.jpg

Dünyayı bir UFO kurtarmış!

Çılgın bir Rus bilimadamı çılgın bir iddia ortaya attı... İddiaya inanırsanız bugün hayatta kalmamızın sebebi bir UFO!

Bir Rus bilim adamı, 101 yıl önce bir UFO'nun dünyayı kurtarmak için Sibirya üzerinde dev bir meteora çarparak kendini bile bile feda ettiğini ileri sürdü.

Tunguska Uzay Fenomeni Vakfının Başkanı Dr Yuri Labvin, Macedonian International News Agency'ye yaptığı açıklamada, 30 Haziran 1908'de Sibirya üzerinde dev bir meteorun dünyaya çarpışını engellemek için kendini feda ettiği iddiasında bulunarak, 101 yıl önce Tunguska'da 200 kilometrekarelik alanda 80 milyon ağacın kül olmasına yol açan 15 megatonluk dev patlamanın sebebinin bu olduğunu savundu.

GÖRGÜ TANIKLARI DOĞRULUYOR
Dönemin görgü tanıkları, çok parlak bir ışık ve dev bir şok dalgasından söz ederken, dev patlamanın ardından bölgede ölen veya yaralanan olmamıştı. Birçok bilim adamı, bu olaya yüzeyin birkaç kilometre üzerinde bir göktaşının patlamasının yol açtığını düşünüyor.

UFO KONTROL PANELİ YERE DÜŞTÜ
Ancak Dr Labvin, bölgede bulunan garip işaretli kuvarz kristal dilimlerinin, dev göktaşına çarptıktan sora yere çakılan bir UFO'nun kontrol paneli olduğunu iddia ediyor.

"Kristali böyle işleyecek teknolojimiz yok" diyen Labvin, ayrıca bölgede demir silikat bulduklarını ve bunun uzay dışında hiçbir yerde bulunmadığını söyledi.
KAYNAK

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
amerikan bilim adamı söyleseydi, tam new york üzerinde kurtarmış derdi.. Rus olunca sibirya tabii...

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
yalan bu. bi kere bu olay konya ovasında oldu :dil:

hakki900

Asistan
Reaksiyon puanı
1
peh çok film izliyo bu adam bide o ne saçma ufo resmi kendinde ışık yok sudaki yansımasında var

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
hehe, hatta halen koruyor, Türkiye'de çoğu insanın evinde var ve kışları o soğuk havadan koruyan en önemli şeylerden birisi yani UFO! :yes:

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ya nedense hep uzaydaki (varlığı tartışılan) canlıların bizden daha ileri olduğu düşünülüyor.
bi kere de uzaylılar bizim 5 000 sene önceki teknolojimizden beterler diyen yok.

ooppss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bizim uşaklı köylünün taş atarak kafasını yardığı uzaylı bizi kurtaran uzaylının yakını falansa çok ayıp olmuştur be.. sen gel hem dünyayı kurtar hemde köylüler akrabalarının başını yarsın :D :D

Heyban

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir de UFO'nun dünyayı kurtarmak için Sibirya üzerinde dev bir meteora çarparak kendini bile bile feda ettiğini söylemiyor mu ? Tövbe YaRabbim, hayal dünyasına bak. Herkes sallıyor bişeyler.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Ya benim bildiğim dünyayı, dünyayı kurtaran adam diye biri kurtardı. :D Hatta daha sonrada dünyayı kurtaran adamın oğlu falan çıkmıştı. Bence dünyayı onlar kurtardı ufolar değil :D

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ya o ufo bizim hızır aleyhi,sselam olmasın

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Dünyayı kurtaran ufo :D
Dünyayı kurtaran ufonun oğlu küçük ufo :D

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Allah razı olsun Uzaylı şehitlerimizden. Mekanları cennet olsun da usta kafama bi şey takıldı.

O kadar teknolojisi olan bu abilerin uzaktan kumandalı ufoları yok mudur? Bence kendilerini feda etmemişlerdir. uzaktan sürmüşlerdir :)

Uzaylılara inanan tarikatlar, gruplar vs., Uzaylıların Dünya'yı alenen ziyaret etmemesinin sebebi olarak insan ırkının henüz buna hazır olmamasını neden gösteriyorlar. bu gibi haberlerde uzaylılar tarafından yaptırılıyormuş. Amaç, insanoğlunu bir gün göreceği uzaylılara hazırlamak. Ne diyeyim, sempati oluşturacak bi haber...

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Tek bir gerçek var, o da o meteorun havada parçalandığı, ister ufo çarptı de, ister kuş, ister kamyon çarptı de, nasıl olsa aksini ispat eden olamayacak.

eskibirkullanici

Profesör
Reaksiyon puanı
8
yalan bu. bi kere bu olay konya ovasında oldu :dil:

ne konyası bu bizim evin üstünde oldu ben o ara balkondan baktım meteor düşüyo hemen aradım(telefonumda hala duruyo konuşma kaydı :laugh:) bizim ufo yu dedim ufo şu meteoru bi durdurun onlarda tamam abi dedi olay bu büyükmeye gerek yok:sleep:

ben biraz daha destekli salladım heralde :laugh: